Bobři prohráli v Přerově
sobota 10.10.2009 | Jakub Nikl |

Bobři prohráli v Přerově

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole zavítali hokejisté Valašského Meziříčí na led Zubrů z Přerova. Tam se ale nedokázali střelecky prosadit a prohráli 3:0. Bobři tak zůstávají před valašským derby na druhém místě.

8.kolo, sobota 10.10.2009
HC ZUBR Přerov3:0(0:0, 1:0, 2:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: .28. Menšík (Kohút, Žibrita), 46. Ditrich (Faltýnek, Sprušil), 55. Hanák (Halouska) Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) - Pala, Novák, Halouska, Osina, Vlček, Pírek, Brázda, Kolář, Sprušil, Ditrich, Kočara, Hanák, Kotásek, Menšík, Kohůt, Žibrita, Kupec, Sedlář, Kundrátek, Staněk
HC Bobři Valašské Meziříčí: Krumpoch (Popovič) - Dvořák O., Hruškovský, Mikel, Mlynář, Vnenk, Vašut - Bokroš, Brunec, Dědek, Dvořák P., Lhotský, Matějný, Růčka, Sochorek, Šebesta, Vaněček, Varga M., Varga D.

Komentář k zápasu

Autor: Jakub Nikl
Utkáníí začalo velmi svižně a hra se přelívala z jedné strany na druhou. První vážnější šanci měli domácí, ale Kotásek branku nedal. Na druhé straně mohl udeřit Šebesta, ale těsně minul. Po té přišla série vyloučení domácích, ale Bobři jí nedokázali využít. Na koci třetiny odehráli nebezpečnou přesilovku domácí, ale do šaten se šlo za stavu 0:0.


Druhá třetina začala opět s aktivitou na obou stranách. Sochorek svoušanci spálil, narozdíl od domácího Menšíka, který rozvlnil síť za Krumpochem poprvé. Po obdrženém gólu jako by Bobři usnuli. Domácí se tlačili do šancí. Krumpoch ale vše likvidoval. Hostující útoky končili na bezchybné domácí obraně nebo ve výstroji Tihláře.

Třetí třetinu začali lépe Bobři i díky přesilovce, ve které si šanci připravili Dvořák s Matějným. Ani jeden neuspěl. A tak udeřilo na druhé straně - Dittrich zasunul do poloprázdné brány. 2:0. V závěru se Bobři snažili o čestný úspěch, ketrý jim ale nebyl dopřán. Naopak. Na závěr ještě obdrželi třetí gól z hokejky Hanáka.

Bobři tak podlehli Zubrům 3:0, ale udrželi se na druhém místě.

Ohlasy trenérů

Roman Sedlák (HC Bobři Valašské Meziříčí)
Čekali jsme těžký zápas a já myslím, že rozhodlo to, že jsme se nedokázali prosadit před bránou. Vytvořili jsme si málo šancí, málo jsme stříleli. Jim dobře zachytal gólman… bez gólu se nedá vyhrát.
 

Zápasový servis

Preview

Reportáž

Ohlasy

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive