Přestřelka s Novým Jičínem neměla vítěze

Deset gólu bylo ve čtvrtek k vidění v duelu Bobrů s Novým Jičínem. Domácí třikrát v zápase vedli, závěr zápasu si ale nedokázali pohlídat a dvěma brankami v posledních minutách zápasu přišli o vítězství. Dva body za asistenci a "remízový" gól si připsal Daniel Dědek. Další domácí zápas sehrají Bobři 24. srpna.
přát, čtvrtek 12.8.2010
5:5
(1:1, 1:1, 3:3)
Branky a asistence: 16. Beneš (O.Dvořák, Dědek), 25. Varga (Vašut), 49. Tatarčík (Mir.Varga), 54. Dědek (J.Fojtík), 55. Mikel (T.Fojtík) - 20. Martinčík (Gebauer), 40. Zedník (Toman), 47. Andrýsek (Gebauer), 58. Martinčík (Gebauer), 59. Gebauer (Martinčík, Valchář). Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 5:3, 5:5.

Zápas začal ve volnějším tempu bez větších akcí. Bylo vidět, že hokejisté Nového Jičína jsou tuto sezónu poprvé v zápasovém tempu. O první branku se postaral domácí Petr Beneš až v šestnácté minutě zápasu. Hostující hokejisté však odpověděli celkem rychle a těsně před odchodem do kabin ještě srovnal Martinčík na 1:1.

Do druhé třetiny nastoupil v domácí brance Tomáš Popovič, který vystřídal do té doby chytajícího Michala Krumpocha. Ve dvacáté páté minutě poslal Bobry do vedení ukázkovou střelou David Varga. Hostům tentokrát trvalo odpovědět trošičku déle, i když v podobném čase. Deset sekund před koncem druhé třetiny srovnal na 2:2 Zedník.

Ve třetí třetině bylo k vidění gólu už více. Nejprve poslal hosty do vedení Andrýsek, dvě minuty na to vyrovnal domácí Tatarčík. A za 5 minut šli do vedení opět Bobři zásluhou Dědka, který konečně prolomil svou střeleckou smůlu a vstřelil gól. Minutu na to ještě zvýšil skóre zápasu domácí Mikel. Tím gólová přestřelka ovšem neskončila. Nejprve snížil skóre zápasu Martinčík a minutu před koncem ustanovil konečné skóre zápasu na 5:5 hostující Gebauer.

Po skončeném utkání se jeli ještě samostatné nájezdy, kde v poměru 1:0 vyhrál hostující Nový Jičín.

Roman Sedlák: Zápas se těžko hodnotí, výsledek ani hra nejsou ideální. Oproti minulému zápasu to bylo o poznání horší. Máme určitě co zlepšovat. Je třeba počkat na vyřazené hráče a uvidíme co se bude dít dál. Potřebujeme to trošku posílit. Odešlo devět lidí základní sestavy a je to znát. Je na čem pracovat a věřím, že se povede dovézt ještě pár posil a že tým dostane ještě jinou tvář.