Druhé přípravné utkání A-týmu opět vyznělo pro svěřence Lukáše Plška úspěchem. Bobři zavítali tentokrát do Nového Jičína, kde už od prvních minut rozpoutali gólové hody. Za deset minut pro dvou brankách Davida Kozubíka a přesném zásahu Martina Podešvy vedli 3:0. Ve druhé třetině sice inkasovali branku, ale třígólové náskok si vzali zpět zásluhou druhé branky Martina Podešvy. Bobři si dokázali i bez opor poradit a vezou domů druhou výhru, kterou vybojovali i bez Reného Kajaby, Jana Křivohlávka, Jiřího Goiše a Lukáše Finsterleho.
úterý 17.8.2021, Zimní stadion Nový Jičín
1:4
(0:3, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 38. Kořenek (Konečný) – 2. Kozubík (Urbanec, Pořický), 5. Podešva (Vávra), 8. Kozubík (Vávra), 44. Podešva (Vávra). Průběh utkání: 0:3, 1:3.
Nový Jičín: Galuška (Hřivová) – Sluštík, Štefka, Holán, Hruška, Potočný, Lehečka, Tomeček, Konečný, Hilšer, Gebauer, Hladiš, Váňa, Flok, Pawliczek, Kafka, Kořenek, Maliník, Kožený
Valašské Meziříčí: Slovák (Růžička) – Žák, Báchor, Ďurkáč, Holiš, Weintritt F., Kamas - Podešva, Vávra, Kozubík (C), Martiník (A), Stodůlka, Štědrý, Urbanec, Pořický, Andris, Vavřík, Kuchařík