16.kolo, neděle 4.1.2015
HHK Velké Meziříčí1:4(0:1,1:1,0:2)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a asistence Bobrů: 17´- Kuchařík Šimon (Brázdil Filip), 23´ - Kuchařík Šimon (Kundrát Matěj), 42´ - Mžik Ondřej (Grygařík Petr), 55´ - Kuchařík Šimon (Grygařík Petr).
HC Bobři Valašské Meziříčí: Sestava Bobrů: Bartoněk Jan, Oczadly Evžen – Brázdil Filip, Denk Tomáš, Grygařík Petr, Křenek Michal, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Kundrát Matěj, Mžik Ondřej, Pernický Vojtěch, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Komentář k zápasu

Autor:
Dorostencům se v rámci 16. kola krajského přeboru dorostu povedlo zvítězit na půdě soupeře a dovršit tak velmi úspěšný týden v rámci kterého vyhráli Bobři všechny zápasy ve všech věkových kategoriích (včetně mužů). Přesto že se soupeř pohybuje na spodním okraji tabulky, zápasy většinou nebývají tak jednoduché. Papírové předpoklady byly jasné, ale vítězství se rodilo velmi pomalu. Minimální náskok z první třetiny vydržel až do 23 minuty. To se nám podařilo odskočit na dvoubrankový náskok a když už to vypadalo, že se nadechneme k rozhodujícímu náporu, tak se domácí dostali kontaktním gólem zpět do hry. Vše podstatné se tedy událo až ve 3. třetině. Dokázali jsme dvěma brankami uzavřít účet a odvést si tak povinné vítězství ze soupeřova ledu.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra k dnešnímu utkání Jaroslava Pokorného: „Byli jsme lepší celé utkání, ale výsledek mohl být ještě větší, nebýt naší žalostné koncovky. Ze 60-ti střel dát pouze 4 branky je docela málo. Jinak co se týká samotné hry jsem spokojen, ale musíme se naučit proměňovat šance. V jiných zápasech by nás to mohlo mrzet.“
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS