23.kolo, sobota 14.2.2015
HC Bobři Valašské Meziříčí5:0(4:0,1:0,0:0)HHK Velké Meziříčí
Branky a nahrávky: .9´- Blaha David (Kuchařík Šimon), 9´ - Kubenka Filip (Kuchařík Šimon), 15´ - Grygařík Petr (Sušeň Dominik), 19´ - Lukáš Petr (Sušeň Dominik, Grygařík Petr), 23´ - Kuchařík Šimon (Kubenka Filip, Blaha David).
HC Bobři Valašské Meziříčí: Bartoněk Jan, Oczadly Evžen – Beránek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Gorej Adam, Grygařík Petr, Křenek Michal, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Kundrát Matěj, Lukáš Petr, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Komentář k zápasu

Autor: Pavel Škrhla,Pavel Vanduch
23. kolo krajského přeboru dorostenců se odehrálo na domácím ledě. Vítěznou šňůru 11-ti neprohraných zápasů jim minulý týden přerušilo družstvo Techniky Brno. Nedá se nic dělat – na prohru je potřeba co nejrychleji zapomenout a připravit se na další soupeře. Kluci se připravili poměrně dobře, ale když zjistili, že po první třetině vedou 4:0, tak došlo k výraznému sebeuspokojení a to se promítlo snad do všech herních činností po zbývající dvě třetiny. Ačkoli dorostenci vyhráli celkem přesvědčivě, tak si velkou pochvalu za odvedený výkon od svého trenéra nevykoledovali.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: „Hráli jsme hokej jen jednu třetinu. Ostatní dvě to byl chaos a hra na náhodu, bez bruslení a zaujetí pro hru. Tohle mě hodně vadí. Místo toho, aby si hráči zkusili věci, které jim lepší soupeř nedovolí, tak se přizpůsobí a nehrají to co se po nich chce v domnění, že se soupeř porazí sám.“