Bobři neproměnili své vyložené šance, z Brna tak odjíždí s prázdnou
sobota 10.1.2015 | redakce |

Bobři neproměnili své vyložené šance, z Brna tak odjíždí s prázdnou

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nedáš - dostaneš. Takto by se dalo parafrázovat utkání mezi Technikou Brno a hostujícími Bobry z Valašského Meziříčí. Především ve druhé a třetí třetině si vytvořili Valaši vyložené šance ke skórování, když několikrát byli sami před brankářem Novákem, ovšem bez brankového efektu. Na druhé straně však domácí dokázali své šance využít. Smutnější je ztráta bodů z minulého utkání o ten fakt, že Karviná dnešní utkání vyhrála a dotáhla se na rozdíl jednoho budou právě na Valmez. Středeční domácí utkání tak slibuje velkou podívanou, kdy Bobři budou hrát s hornickým celkem o "šest bodů".

31.kolo, sobota 10.1.2015
HC Technika Brno4:0(0:0, 2:0, 2:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky:25. Bustin (Benýšek, Havíř), 27. Brzobohatý (Bustin), 42. Brzobohatý (Benýšek, Bustin), 51. Crhák Rozhodčí: Volf – Chocholouš, Otáhal Vyloučení: 4:5 Využití:2:0 Průběh utkání: 4:0
HC Technika Brno: Novák (Chvátal) – Habrovec (C), Vrba, Koukal, Odehnal L., Maršálek, Havíř, Kolář – Jurča, Látal, Crhák, Odehnal V., Brzobohatý, Benýšek, Bustin, Stehlík, Zábranský.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Smolka) – Gulda, Finkes, Valentík, Šimek, Kovář, Kaluža – Cink, Baroš, Kuchta, Varga M., Sprušil, Martiník (C), Studený, Tejkl, Škumát, Varga D., Slovák.

Ohlasy trenérů

Petr Tejkl (trenér Valašského Meziříčí):“Takže já si myslím, že výsledek je pro nás krutý. Bylo to vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem. Po první bezbrankové třetině jsme pustili soupeře po individuálních chybách do dvoubrankového vedení. Přestože jsme inkasovali i na začátku třetí třetiny, měli jsme dost svých šancí k překonání soupeřova brankáře. Byli jsme však v takové střelecké křeči, že jsme nepromněnili ani vyložené gólovky a když nedáme gól, tak nemůžeme vyhrát.“
 

Zápasový servis

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS