Bobři v odvetě s Novým Jičínem recept na výhru nenašli
úterý 29.8.2017 | Daniel Gargulák |

Bobři v odvetě s Novým Jičínem recept na výhru nenašli

Valašské Meziříčí zajíždělo k pátému přípravnému utkání na nedaleký led Nového Jičína. Se svým sokem Bobři odehráli vyrovnanou partii, avšak na domácího brankáře nedokázali vyzrát víckrát než jednou. Z Nového Jičína si tak odvezli porážku v poměru 3:1.

P5, úterý 29.8.2017
HK Nový Jičín3:1(0:0, 1:0, 2:1)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 36. Palacký (Zedník, Gebauer), 44. Slovák (Matiaško, Pecha), 55. Sonnek (Tomeček, Chvostek) – 42. Kubo (Hajda, Hryciow). Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Střely na branku: 27:20. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
HK Nový Jičín: Slovák Jiří I. (Kohn) – Adamík, Már, Hruška, Metelka, Heinzl, Mrowiec, Tomeček – Gebauer, Pecha, Motloch, Matiaško, Málek, Cihlář, Chvostek, Palacký, Bednář, Sonnek, Zedník, Slovák Jiří II., Malina, Kocián
HC Bobři Valašské Meziříčí: Bechný (Netolička) – Žák, Hryciow, Weintritt, Váňa, Hladiš, Hajda – Vítek, Koňařík, Pořický – Brunec, Daněk, Kývala – Martiník, Studený, Kubo – Peterka, Varga Mir., Dalajka – Kuchařík L.

Komentář k zápasu

Autor: Richard Müller

Utkání začalo velmi vyrovnaně. Fanoušci se však nudit nemuseli. Ve svém prvním zápase za Bobry se odhodlal na pěstní souboj s domácím Slovákem Jiří Weintritt, čímž první minuty zápasu docela oživil. I po téhle boxerské vložce pokračoval bezbrankový stav.

Prolomit střelecké mlčení se povedlo až po polovině zápasu novojičínskému Jakubu Palackému, který zužitkoval přihrávku Zedníka a otevřel skóre utkání.

Bobři srovnali až na začátku poslední třetiny. Hosté se natlačili do útočného pásma, kdy po střele Hajdy úspěšně tečoval kotouč za Slováka Martin Kubo.

Po minutě si Nový Jičín bral vedení opět na svou stranu. Přečíslení domácího mužstva využil Jiří Slovák.

V poslední desetiminutovce se nepovedlo hostům střídání a malou chvíli hráli v šesti. Následném oslabení se jim nepovedlo ubránit a Jan Sonnek poslal za záda Bechného uklidňující branku na konečných 3:1 pro Nový Jičín.

Bobrům se v nově posíleném kádru odveta nepovedla. I nyní se museli potýkat s absencí nejproduktivnějšího hráče Petra Dvořáka a v obraně loňského kapitána Stanislava Báchora. Poslední přípravný zápas je čeká v pátek na ledě slovenského Púchova.

 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive