Bobrům sezóna končí, ve čtvrtém utkání na Orlovou nestačili
neděle 29.3.2009 | Ondřej Kubát, Michal Václav |

Bobrům sezóna končí, ve čtvrtém utkání na Orlovou nestačili

O R L O V Á - Hokejistům Valašského Meziříčí sezóna skončila. V semifinále play-off druhé ligy podlehli Orlové potřetí za sebou, tentokrát v poměru 2:7. Celou semifinálovou sérii tak vyhrála Orlová 3:1 a může se radovat z postupu do finále. Za Bobry se dnes trefili Dvořák a Varga, pokaždé dotahovali tříbrankovou ztrátu. Soupeř si ale vedení vždy pohlídal. Zhodnocení zápasu nám poskytli oba trenéři.

SF4, neděle 29.3.2009
HC Orli Orlová7:2(3:0, 2:2, 2:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 9. Studený (Prokop, Kudláček), 11. Grygar (Mintěl, Dušek), 12. Škatula (Haas, Samiec), 23. Haas (Potočný), 29. Blatoň (Studený, Mintěl), 43. Dušek (Kraft), 49. Studený (Blatoň) - 21. Dvořák (Šebesta), 25. Varga. Rozhodčí: Jeřábek. Vyloučení: 14:10, navíc Golab 10 min. OT - Zrník 5 + DKU. Využití: 1:1 Diváci: 1210. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 7:2.
HC Orli Orlová: Šafránek – Hoďa, Chomič, Kudláček, Haas, Urbánek, Samiec, Goláb, Studený, Grygar, Blatoň, Stránský, Škatula, Mintěl, Dušek, Vydra, Potočný, Kraft, Prokop, Hanzl
HC Bobři Valašské Meziříčí: Jirkův – Růčka, Zientek, Tatarčík, Dvořák P., Matějný, Blažek, Krisl, Šebesta, Sochorek, Bokroš L., Zrník, Dvořák O., Vaněček, Varga D., Kratěna, Bokroš T., Starůstka, Varga M., Dědek

Ohlasy trenérů

Roman Sedlák:
Těžko se hodnotí poslední tři zápasy, určitě nás Orlová přehrála, nechceme se na nic vymlouvat, chtěli jsme to zkusit, ale nepodařilo se. Dostali jsem opět brzo góly po hrubých chybách. Za stavu 4:1 se to ještě dalo zlomit, ale bohužel, nezbývá než gratulovat Orlové, myslím, že nás přehrála, krom prvního zápasu, proto jsme určitě zklamáni. Sezonu ale hodnotím spíše kladně, až na tu kaňku na závěr, to semifinále se nám trošku nepovedlo, ale aslespoň se můžeme poučit do další sezony a pokusíme se poskládat s vedením ještě silnější mančaft, a přístí rok zopakovat semifinále a zkusit jít ještě dál, uvidíme. Co se týká setrvání Pavla Šebesty a Dalibora Sochorka, na to je ještě brzy, je to vše otevřené, určitě z naší strany je velký zájem, aby zůstali, nicméně konečné rozhodnutí je na hráčích a klubu, kterým patří.

Petr Česlík:
Dneska rozhodla první třetina, kdy jsem hodně narušili sebevědomí hostujícím hráčům, šli jsme do jejich beků, věděli jsme, že v útoku je naše síla, na to jsme pak hráli celou sérii, kromě prvního zápasu, kdy jsme do Valmezu nejeli s cílem vyhrát. Neměli jsme 4 hráče základní sestavy, byli jsme unaveni po těžkém boji s Opavou, takže jsme to tam jeli jen zkusit, nevyšlo to, dostali jsme 8 branek, ale nedělali jsme z toho tragédii a věděli jsme, že doma zabereme na plno, což se nám i v dalších zápasech potvrdilo. Ve finále bych si raději přál Vsetín, neboť z hediska hry bude mít v zápasech velice těžkou sérii se Šumperkem, to byly těžké zápasy. Vsetín by byl zřejmě přijatelnější, nicméně bychom se nebáli ani Šumperku.

 

Zápasový servis

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS