Dorost podlehl Brumovu
pondělí 12.11.2012 | Jakub Nikl |

Dorost podlehl Brumovu

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli 11. listopadu dorost Valašského Meziříčí přivítal na svém ledě celek Brumova-Bylnice. Po divoké první třetině, která skončila výsledkem 3:3 se do vedení dostali hosté a toto vedení už nepustili. Brumov si tak připsal další výhru poměrem 6:4.

8.kolo, neděle 11.11.2012
HC Bobři Valašské Meziříčí4:6(3:3, 0:1, 1:2)HC Brumov-Bylnice
Branky a nahrávky Bobrů: 3. Gorej, 4. Mžik (Blaha), 7. Parma, 60. Habartík (TS)
HC Bobři Valašské Meziříčí: Herman, Oczadly - Bártek, Blaha, Denk, Drda, Gorej, Habartík, Humplík, Jochymek, Kubenka, Kuchařík, Mžik, Ondryáš, Parma, Pernický, Uherek

Komentář k zápasu

Autor: Jakub Nikl
rámci 8. kola krajské ligy dorostu na sebe opět narazili Bobři a HC Brumov-Bylnice. Zatím co ve svém vůbec prvním utkání v této skupině se Bobři představili vítězně a na soupeřově ledu zvítězili v poměru 5:7, tak dnes se jim odveta na domácím ledě vůbec nepovedla. Celý zápas rozhodli dva hráči hostů, kteří zařídili všechny branky hostů, včetně asistencí. S č. 60 to byl Mikuška Pavel (4 + 2) a s č. 8 Hulman Richard (2 + 4). Tato dvojce "čísel" nám zatápěla i v minulém utkání hraném v Brumově (ačkoli s č. 8 tenkrát nastoupil Tupla Tomáš - zřejmě se jedná o stejně dobrého borce jako je Hulman Richard), protože i tenkrát se velmi výrazně prosadili - č. 8 Tulpa Tomáš (1 + 2), č. 60 Mikuška Pavel (4 + 1). Škoda, že takové "borce" nemáme ve svém kádru.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Pokorný (HC Bobři Valašské Meziříčí): Brumov dnes vyhrál zaslouženě, ani ne tak kvalitou hry, ale má (tak jako každý náš soupeř) ve svých řadách 2 až 3 kvalitní hráče, kteří jsou schopni rozhodovat sami zápas. My jsme ještě bohužel nikoho takového v našem týmu nenašli. Nám nezbývá nic jiného, než hrát kolektivně, bojovně a s nasazením, ale to se bohuzel nedaří. Chybí nám spousta věcí, hlavně fyzička, kondice, brusleni a herní klid. Musime na tom dál tvrdě pracovat.
 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive