Dorostenci podlehli béčku Hodonína

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Oproti včerejšímu bylo utkání opět tak rozdílné jako den a noc. I když se v soupisce soupeře objevili i ligoví hráči, tak se k tomuto zápasu kluci postavili čelem a svou bojovností zdatně sekundovali svému soupeři. Obzváště v první třetině bylo družstvo velmi bojovně naladěné, takže to chvílemi vypadalo, že se z Velkého Meziříčí vrátilo úplně jiné družstvo.
Krajská liga dorostu, 23. kolo, neděle 2.3.2014
Hodonín
4:7
(4:2, 0:2, 0:3)
Branky a nahrávky Bobrů: 10´- Kuchařík Šimon (Grygařík Petr), 13´- Jochymek Dominik ( - ), 18´ - Denk Tomáš (Andris Tomáš, Gorej Adam), 20´ - Kuchařík Šimon (Bártek Michal).
Valašské Meziříčí: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Andris Tomáš, Bártek Michal, Beránek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Gorej Adam, Grygařík Petr, Humplík Václav, Hurta Vladimír, Jochymek Dominik, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Ve druhé třetině začali úřadovat rozhodčí, kteří se na ledě stávali díky svým rozhodnutím čím dál nepřehlédnutelnějšími. Jejich aktivita dosáhla vrcholu v poslední třetině, kdy neuznali domácím 2 góly čímž výrazně poškodili domácí družstvo. Závěr zápasu se dohrával už jen z povinosti a zanechal trpkou pachuť na hokejkách mladých Bobrů. Za svůj bojovný výkon by si určitě zasloužili výhru. Konečný výsledek, který byl velmi ovlivněn špatným výkonem hlavního rozhodčího, znamenal veliké zklamání pro dorostence.

Jaroslav Pokorný - „Do utkání kluci vlétli tak, jak jsme si představovali - byli v pohybu důrazní a dokázali se i brankově prosadit. Ovšem 2. a 3. třetinu byl už soupeř lepší, ukázala se zkušenost hráčů, kteří hrají extraligu potažmo ligu dorostu. I tak si myslím, že to byl z naší strany kvalitní výkon a za ten jsem hráčům poděkoval. Trošku větší skvrnou na kvalitním zápase bylo rozhodování rozhodčích v čele s panem Janišem. Hlavně neuznání kontaktního golu na 5:6, ke kterému se i trenér soupeře vyjádřil, že byl naprosto regulérní!!! Za zvážení stojí podání oficiální stížnosti na jeho výkon, kterým se na našich utkáních prezentuje. S „kvalitou“ jeho rozhodování nebyli spokojeni ani přítomni diváci. Každopádně naši kluci se nemají za co stydět a soupeři gratuluji k výhře.“