Dorostenci prohráli v Brumově
pondělí 17.12.2012 | Jakub Nikl |

Dorostenci prohráli v Brumově

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Bobrů se v další zápase představili na ledě Brumova. I přes vyorvnanou první třetinu, která skončila 1:1, nakonec nebyli úspěšní. Domácí hráči ve druhé třetině přidali rozdílové branky a dostali se do vedení, které již do konce zápasu udrželi.

15.kolo, neděle 16.12.2012
HC Brumov-Bylnice8:2(1:1, 3:0, 4:1)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky Bobrů: 16 Jochymek (Kuchařík), 45 Habartík (Mžik
HC Bobři Valašské Meziříčí: Herman, Pokorný – Bártek, Blaha, Drda, Habartík, Humplík, Hurta, Jochymek, Mžik, Ondryáš, Parma, Pernický, Uherek, Denk, Grygařík, Kuchařík, Vanduch.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Pokorný (Valašské Meziříčí):
Domácí dnes vyhráli zaslouženě. Byli důraznější a víc chtěli - tolik k dnešnímu zápasu.“ Další komentář se týkal výkonu rozhodčích, na jejichž adresu trenér poznamenal: „Co mě ale dnes zarazilo je to, jakým způsobem dokážou páni rozhodčí pustit zápas. Od jednoho hráče domácích byly k vidění tři evidentní fauly, které byly evidentně úderem do oblasti hlavy a které by měly být automaticky trestány vyšším trestem včetně odebrání registračního průkazu. Místo toho byly zákroky buď ponechány bez povšimnutí, nebo byly potrestány jako běžné 2 minutové fauly. I trenér domácích přiznal, že v tomto máme pravdu. Páni rozhodčí jsou tu od toho, aby chránili zdraví hráčů a to se neděje, ani když hrajeme venku, ani když hrajeme doma. Zářným příkladem je náš „domácí“ rozhodčí, který jak v žácích, tak v dorostu nám při domácích zápasech jasně dává najevo, že on je tady pánem a my ti, co ho musí respektovat, ať už si léčí jakýkoliv mindrák. Tohle už nemíníme dál snášet a něco se bude muset stát, protože zdraví hráčů je to nejdůležitější - alespoň pro mě.
 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive