Dorostenci si doma poradili s Technikou Brno.
neděle 9.2.2014 | David Kovář |

Dorostenci si doma poradili s Technikou Brno.

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Soupeř sice okupuje spodní místa tabulky, ale to neznamená, že se jedná o soupeře, který by byl až tak úplně neškodný. Po horším výkonu dorostenců v Uherském Brodě bylo potřeba se zvednout a ukázat, že se jednalo o krátkodobé zaváhání.

19.kolo, neděle 9.2.2014
HC Bobři Valašské Meziříčí7:4(4:1, 3:2, 0:1)HC Technika Brno
Branky a nahrávky Bobrů: 5´- Kuchařík Šimon (Blaha David), 9´- Blaha David (Grygařík Petr), 11´ - Kuchařík Šimon (Blaha David), 12´ - Blaha David (Grygařík Petr, Bártek Michal), 37´ - Grygařík Petr (Kuchařík Šimon), 38´ - Kuchařík Šimon (Blaha David), 40´ - Blaha David (Kuchařík Šimon).
HC Bobři Valašské Meziříčí: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Andris Tomáš, Bártek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Brodek Jiří, Denk Tomáš, Gorej Adam, Grygařík Petr, Humplík Václav, Hurta Vladimír, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Komentář k zápasu

Autor: David Kovář

Soupeř sice okupuje spodní místa tabulky, ale to neznamená, že se jedná o soupeře, který by byl až tak úplně neškodný. Po horším výkonu dorostenců v Uherském Brodě bylo potřeba se zvednout a ukázat, že se jednalo o krátkodobé zaváhání.

Trenér nabádal svoje svěřence k lepšímu výkonu a pochopitelně očekával vítězství. Kluci pochopili vážnost situace a hned na svého soupeře vlítli. Počáteční tlak stále stoupal, ale kvůli nedůrazné koncovce se nedařilo otevřít skóre. Naopak soupeř využil drobného zaváhání v obraně a v čase 4:05 se ujal vedení. To zapůsobilo na kluky jako červený hadr na býka a rozpoutalo se nemilosrdné obléhání soupeřova brány. Vyrovnat se podařilo hned za 11 sekund a protože tlak nepolevoval, tak se podařilo jednoduchou a velice efektivní hrou zvýšit náskok do konce třetiny na 4:1.

Druhá třetina byla poznamenaná častým (a mnohdy zbytečným) vyloučením domácích hráčů. I přesto se podařilo klukům vyjít z této třetiny jako vítězové v poměru 3:2.

Poslední třetina už změnu nepřinesla a protože se hostům podařilo vstřelit pouze jeden gól, tak mohli domácí Bobři slavit vítězství 7:4.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného:

„Utkání nám vyšlo podle představ, až na druhou třetinu, kde jsme byli zbytečně moc vylučováni, ale myslím, že zaslouženě bereme dva body. Kluci bojovali a všem patří za to dík. Doufám, že takovou hru jako v tomto utkání, budeme předvádět i po zbytek sezóny.“

 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive