Dorostenci si v neděli doma poradili s Uherským Brodem.
úterý 18.2.2014 | David Kovář |

Dorostenci si v neděli doma poradili s Uherským Brodem.

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Minulý týden, kdy Bobři dohrávali zápas 15. kola na půdě Uherského Brodu, prohráli v poměru 6:3. Proto měli soupeři co oplácet. Reparát nakonec složili na jedničku a radovali se z cenného vítězství.

21.kolo, neděle 16.2.2014
HC Bobři Valašské Meziříčí7:4(2:2, 2:1, 3:1)HC Uherský Brod
Branky a nahrávky Bobrů: 5´- Hurta Vladimír (Humplík Václav), 13´- Hurta Vladimír (Jochymek Dominik), 29´ - Grygařík Petr ( - ), 32´ - Bártek Michal (Humplík Václav, Jochymek Dominik), 44´ - Kuchařík Šimon (Humplík Václav), 49´ - Grygařík Petr (Kuchařík Šimon, Humplík Václav), 52´ - Jochymek Dominik (Grygařík Petr).
HC Bobři Valašské Meziříčí: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Bártek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Drda Jakub, Gorej Adam, Grygařík Petr, Humplík Václav, Hurta Vladimír, Jochymek Dominik, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Komentář k zápasu

Autor: David Kovář

Minulý týden, kdy Bobři dohrávali zápas 15. kola na půdě Uherského Brodu, prohráli v poměru 6:3. Proto měli soupeři co oplácet. Reparát nakonec složili na jedničku a radovali se z cenného vítězství.

Celý zápas se však nesl ve znamení osobních soubojů. Mezi jednotlivými hráči to jiskřilo od samého začátku a bylo jen otázkou času, kdy bude potřeba konflikty hasit. Emoce vyvolalo i zranění kapitána hostů ve 29 min., který musel být odvezen k ošetření do nemocnice, takže pro něj tak utkání skončilo předčasně. Také u ostatních zákroků museli „asistovat“ rozhodčí, kteří rozdali jednotlivým aktérům celkem 98 trestných minut, z toho 6 desetiminutových (nám se z tohoto množství podařilo „získat“ pouze 38 trestných minut). Nutno však podotknout, že rozhodování o vině či nevině bylo ze strany rozhodčích posuzováno mnohdy velmi necitlivě a ne vždy v duchu hry. Logickým výsledkem pak byly protesty proti jednotlivým výrokům na obou stranách.

Nakonec se však zápas podařilo „dobojovat“ až do konce. A to doslova i do písmene, když po přerušení hry byla několikrát k vidění ještě boxerská vložka. Z celého tažení nakonec vyšli vítězně domácí Bobři, kterým se tak podařila oplatit porážka z minulého týdne.

Přesto je však co zlepšovat. Chyby se objevovaly jak v nedůrazu před

brankou soupeře, tak v obraně při chybné rozehrávce. Za soupeře skórovali pouze dva hráči (č. 66 – Bartoš Denis a č. 96 – Masár Adam), přesto jsme si je nedovedli dostatečně pokrýt.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: „Měli jsme soupeři co oplácet, jelikož v dohrávce nás na domácím ledě porazil. Nebylo to lehké se prosadit proti silově hrajícímu týmu, ale dnes se nám to myslím podařilo a skóre mohlo být i vyšší, kdyby jsme měli více klidu v koncovce. Vyslali jsme totiž na hostující bránu přes 60 střel !!! Jsem rád za výhru a hráčům děkuji.“

 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive