Dorostenci utrpěli v posledním zápase sezóny vysoký debakl
pondělí 10.3.2014 | David Kovář |

Dorostenci utrpěli v posledním zápase sezóny vysoký debakl

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostence čekal poslední zápas sezóny na půdě slovenského účastníka naší soutěže, který svá utkání hraje v Novom Mestě nad Váhom.

24.kolo, neděle 9.3.2014
HC Bulldogs Nové Mesto nad Váhom11:0(4:0, 4:0, 3:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky Bobrů: -
HC Bobři Valašské Meziříčí: Oczadly Evžen, Pokorný Jaroslav – Bártek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Drda Jakub, Grygařík Petr, Humplík Václav, Hurta Vladimír, Jochymek Dominik, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Komentář k zápasu

Autor: David Kovář

Dorostence čekal poslední zápas sezóny na půdě slovenského účastníka naší soutěže, který svá utkání hraje v Novom Mestě nad Váhom.

Výsledky z předcházejících vzájemných zápasů slibovaly vyrovnaný hokej mezi dvěma celky na špici tabulky. Bilance z předchozích zápasů mluvila ve prospěch Bobrů, když 2x zvítězili a 1x remizovali. Jaké však bylo zklamání, když Bobři odjeli po naprosto nevýrazném výkonu s největší porážkou v celé soutěži !!!

I přes tuto drtivou porážku si uhájili 2. místo v krajském přeboru, hned za ligovým Hodonínem „B“. A protože Hodoním „B“ již postoupit nemůže, tak tím pádem získali právo postupu do 1. ligy staršího dorostu.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: Stydím se za to, co jsme předvedli. Na ledě bylo 15 diváků v Meziříčských dresech. Polovina týmu nebyla celý týden na ledě - hráči si užívali "zasloužených prázdnin" a přišli až na utkání. Já jim nezazlívám dovolenou s rodiči, ale sami vidí že i v krajské soutěži se nedá hrát bez tréninku. Ovšem ostatní, kteří trénovali, taky předvedli "úžasný výkon". Někteří hráči by měli ubrat ze svých ambicí a začít poctivě pracovat, pokud chtějí něco hrát !!! Nebýt golmanů, tak dostaneme 20 gólů a více. Dnes to byla hodně velká ostuda. Při tomto výkonu by nás porazil i kterýkoliv tým Meziříčské AHL.

 

Zápasový servis

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive