Lovná sezóna nezačala pro Draky úspěšně, Bobří hráz odolala
středa 17.9.2008 | hc |

Lovná sezóna nezačala pro Draky úspěšně, Bobří hráz odolala

K nedělnímu utkání odjížděli Bobři na led největšího favorita naší skupiny sice bez nemocného Dalibora Sochorka, ale s cílem co nejvíce Draky potrápit při svém prvním vystoupení v letošním ročníku před domácími fanoušky.

3.kolo, neděle 21.9.2008
Draci Šumperk2:4(0:1, 1:1, 1:2 )HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 29. Čížek (Holík, Stejskal), 43. Martinka (Novosad) - 10. Martiník (Dědek, Glas), 40. Dvořák P. (Kratěna), 44. Šebesta (Pavlas, Kratěna), 60. Martiník (Šebesta). Rozhodčí: Klapetek - Hanzlík, Rychlý. Vyloučení: 7:8, navíc Růčka (VM) 10 min.. Diváci: 1200. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4..
Draci Šumperk: Daneček - Vrtík, Holík, Osina, Kubala, Blanár, Ondráček - Ambruz, Meluzín, Vymazal - Drábek, Hulva, Stejskal - Novosad, Bařica, Martinka - Čížek, Fischer
HC Bobři Valašské Meziříčí: Krumpoch (Popovič) - Růčka, Zientek, Blažek, Dvořák O., Krisl, Zrník, Zimmer, Starůstka - Tatarčík, Dvořák P., Matějný - Šebesta, Pavlas, Kratěna - Dědek, Glas, Martiník - Vaněček, Varga D.

Komentář k zápasu

Autor: hc

To se jim také dokonale povedlo, když si po dobrém taktickém výkonu s výborným Michalem Krumpochem v brance, odvážejí překvapivě ze Šumperka všechny tři body po vítězství 4:2 a i po třetím kole zústávají na prvním místě průběžné tabulky skupiny „V“.

V dobré střelecké formě se znovu představili Ondřej Martiník (autor dvou branek), Petr Dvořák a svoji normu si také splnil zatím nejlepší střelec Bobrů Pavel Šebesta, který v tomto utkání postrádal svého dvorního nahrávače D.Sochorka. Toho nahradil ve druhé formaci Robin Pavlas (0+1).

K dalšímu měření sil zajíždějí Bobři ve středu 24.9.08 do Pelhřimova a v sobotu přivítají na svém ledě celek HC TJ Šternberk. Začátek sobotního utkání v 17:00 hodin.

 

Zápasový servis

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive