Mladší žáci podlehli Kroměříži
pondělí 18.3.2013 | Jakub Nikl |

Mladší žáci podlehli Kroměříži

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci v dalším kole ligové soutěžě přivítali na svém ledě celek Kroměříže. Bohužel však neproměňovali své šance, čehož soupeř dokonale využil a zvítězil 4:1.

27.kolo, sobota 16.3.2013
HC Bobři Valašské Meziříčí1:4(0:1, 1:2, 0:1)HK Kroměříž
Branky a nahrávky Bobrů: 25 Sviták
HC Bobři Valašské Meziříčí: Grygar, Postava – Adámek, Frieb, Hrabovský, Leták, Mošnička, Nevrla, Ondřej, Siner Erik, Siner René, Smejkal, Stodůlka, Sviták, Vávra, Žlebek.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Pokorný (Valašské Meziříčí):
V tomto zápase dostali příležitost znovu mladí hráči a hráči, kteří nebyli až tak vytíženi v sezóně. Je vidět, že jakmile nehrají 2 až 3 hráči základní sestavy, kteří tým táhnou, tak je to poznat. Doufám, že to konečně všichni viděli o čem to je !!! Je potřeba na ledě máknout, jak v zápase, tak i v tréninku a pak se dostaví ten výsledný efekt. Už teď mám přehled o tom, kdo to myslí s hokejem vážně, dělá ho naplno a kdo tam chodí jako do houslí, jen to nějak odchodit. Pak se ale nemůže někdo divit, že na led nechodí tak často. Neříkám, že jsme neměli v tomto zápase šance, možná i víc, než soupeř, ale chyběl na ledě někdo, kdo by je dokázal proměnit.
 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive