Velké Meziříčí bylo nad síly dorostenců.
středa 5.3.2014 | David Kovář |

Velké Meziříčí bylo nad síly dorostenců.

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnešní zápas se nesl ve znamení stoupajícího výkonu ze strany hostů. Zatím co v první třetině se kluci na ledě teprve hledali, ve druhé třetině se už chvílemi i našli. Ve třetí třetině si už dokázali vypracovat několik gólových šancí, ale manko z první třetiny se však nepodařilo smazat.

22.kolo, sobota 1.3.2014
HHK Velké Meziříčí5:3(3:0, 1:1, 1:2)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky Bobrů: 32´- Humplík Václav (Bártek Michal), 45´- Grygařík Petr ( - ), 54´ - Kuchařík Šimon (Jochymek Dominik).
HC Bobři Valašské Meziříčí: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Bártek Michal, Beránek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Brodek Jiří, Denk Tomáš, Gorej Adam, Grygařík Petr, Humplík Václav, Drda Jakub, Jochymek Dominik, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Komentář k zápasu

Autor: David Kovář

Dnešní zápas se nesl ve znamení stoupajícího výkonu ze strany hostů. Zatím co v první třetině se kluci na ledě teprve hledali, ve druhé třetině se už chvílemi i našli. Ve třetí třetině si už dokázali vypracovat několik gólových šancí, ale manko z první třetiny se však nepodařilo smazat.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Pokorný - „Z naší strany totálně odfláknutá 1. třetina, kterou jsme prohráli 0:3 a do konce zápasu to byl rozhodující brankový rozdíl. I když jsme byli po zbytek zápasu aktivnější, chyběl nám větší klid v koncovce. Co mě zarazilo byl metr domácích rozhodčích, hlavně nesmyslné trestné střílení za stavu 0:1 - bylo na nich hodně vidět že chtějí domácím pomoct. My jsme ovšem nehráli dobře, takže domácí zaslouženě vyhráli.“

 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive