Zápasy » Liga mladšího dorostu

Vybrat sezónu
St. dorost:  aktuality | soupiska | zápasy | Tabulka St. žáci: aktuality | soupiska | zápasy
Ml. dorost:  aktuality | soupiska | zápasy | Tabulka Ml. žáci:  aktuality | soupiska | zápasy
4. třída:  aktuality | soupiska | zápasy 3. třída:  aktuality | soupiska | zápasy
2. třída a mladší (přípravka):  aktuality | soupiska | zápasy

kolodatumdomácíhosté 
1. sobota 9.9. Valašské Meziříčí Kroměříž 1:7
2. sobota 16.9. Hodonín Valašské Meziříčí 9:1
3. neděle 17.9. Valašské Meziříčí Volno  
4. sobota 23.9. Valašské Meziříčí Olomouc 0:15
5. čtvrtek 28.9. Brumov Valašské Meziříčí 4:5
6. neděle 1.10. Valašské Meziříčí Znojmo 2:5
7. sobota 7.10. Prostějov Valašské Meziříčí  
8. sobota 14.10. Valašské Meziříčí Uherský Ostroh 6:2
9. sobota 21.10. Břeclav Valašské Meziříčí 8:3
10. neděle 22.10. Kroměříž Valašské Meziříčí 8:4
11. sobota 28.10. Valašské Meziříčí Hodonín 3:4
12. sobota 4.11. Volno Valašské Meziříčí  
14. středa 8.11. Valašské Meziříčí Brumov 6:3
13. sobota 11.11. Olomouc Valašské Meziříčí 18:0
15. pátek 17.11. Znojmo Valašské Meziříčí 7:6
16. neděle 19.11. Valašské Meziříčí Prostějov  
17. neděle 26.11. Uherský Ostroh Valašské Meziříčí 5:2
18. středa 29.11. Valašské Meziříčí Břeclav 0:8
1. neděle 10.12. Orlová Valašské Meziříčí 1:6
2. sobota 16.12. Valašské Meziříčí Karviná 5:0
3. neděle 17.12. Znojmo Valašské Meziříčí 2:1sn
4. pátek 5.1. Valašské Meziříčí Volno  
5. sobota 6.1. Valašské Meziříčí Brumov 8:5
7. neděle 14.1. Valašské Meziříčí Poruba 7:5
8. sobota 20.1. Valašské Meziříčí Orlová 2:4
9. neděle 21.1. Karviná Valašské Meziříčí 2:5
10. sobota 27.1. Valašské Meziříčí Znojmo 3:4sn
6. neděle 28.1. TJ Český Těšín Valašské Meziříčí 2:5
11. sobota 10.2. Volno Valašské Meziříčí  
12. neděle 11.2. Brumov Valašské Meziříčí 1:3
13. sobota 17.2. Valašské Meziříčí TJ Český Těšín 0:10
14. neděle 18.2. Poruba Valašské Meziříčí 6:1
15. sobota 24.2. Orlová Valašské Meziříčí 6:1
16. neděle 25.2. Valašské Meziříčí Karviná 4:1
18. sobota 10.3. Valašské Meziříčí Volno  
19. neděle 11.3. Valašské Meziříčí Brumov 4:3
20. neděle 18.3. TJ Český Těšín Valašské Meziříčí 5:1
17. sobota 24.3. Znojmo Valašské Meziříčí 4:2
21. neděle 25.3. Valašské Meziříčí Poruba 0:6
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine