Zápasy » Liga staršího dorostu

Vybrat sezónu
St. dorost:  aktuality | soupiska | zápasy | Tabulka St. žáci: aktuality | soupiska | zápasy
Ml. dorost:  aktuality | soupiska | zápasy | Tabulka Ml. žáci:  aktuality | soupiska | zápasy
4. třída:  aktuality | soupiska | zápasy 3. třída:  aktuality | soupiska | zápasy
2. třída a mladší (přípravka):  aktuality | soupiska | zápasy

kolodatumdomácíhosté 
1. neděle 10.9. Nový Jičín Valašské Meziříčí 1:6
2. sobota 16.9. Valašské Meziříčí Poruba 3:10
3. sobota 23.9. Frýdek-Místek Valašské Meziříčí 7:4
4. čtvrtek 28.9. Valašské Meziříčí Orlová 6:5
5. neděle 1.10. Karviná Valašské Meziříčí 2:5
6. sobota 7.10. Valašské Meziříčí Šumperk 2:5
7. sobota 14.10. Valašské Meziříčí Opava 5:12
8. neděle 22.10. Valašské Meziříčí Nový Jičín 5:2
9. neděle 29.10. Poruba Valašské Meziříčí 2:5
10. neděle 5.11. Valašské Meziříčí Frýdek-Místek 2:1sn
11. neděle 12.11. Orlová Valašské Meziříčí 3:6
12. pátek 17.11. Valašské Meziříčí Karviná 8:6
13. neděle 19.11. Šumperk Valašské Meziříčí 2:3
14. neděle 26.11. Opava Valašské Meziříčí 7:3
1. sobota 2.12. Valašské Meziříčí Přerov 1:5
2. středa 6.12. Kroměříž Valašské Meziříčí 7:2
3. neděle 10.12. Valašské Meziříčí Technika Brno 1:4
4. pátek 15.12. Šumperk Valašské Meziříčí 15:2
5. neděle 17.12. Valašské Meziříčí Poruba 0:8
6. pátek 22.12. Opava Valašské Meziříčí 13:2
7. pátek 5.1. Valašské Meziříčí Uherský Brod 2:1sn
8. sobota 6.1. Přerov Valašské Meziříčí 6:1
9. pátek 12.1. Valašské Meziříčí Kroměříž 7:4
10. neděle 14.1. Technika Brno Valašské Meziříčí 5:6
11. pátek 19.1. Valašské Meziříčí Šumperk 4:3
12. neděle 21.1. Poruba Valašské Meziříčí 7:1
13. pátek 26.1. Valašské Meziříčí Opava 0:5
14. neděle 28.1. Uherský Brod Valašské Meziříčí 1:4
15. pátek 2.2. Valašské Meziříčí Přerov 1:6
16. neděle 4.2. Kroměříž Valašské Meziříčí 5:0
17. pátek 9.2. Valašské Meziříčí Technika Brno 4:0
18. neděle 11.2. Šumperk Valašské Meziříčí 4:3
19. pátek 16.2. Valašské Meziříčí Poruba 4:5
20. neděle 18.2. Opava Valašské Meziříčí 1:3
21. pátek 23.2. Valašské Meziříčí Uherský Brod 15:1
22. neděle 25.2. Přerov Valašské Meziříčí 8:2
23. pátek 2.3. Valašské Meziříčí Kroměříž 4:2
24. neděle 4.3. Technika Brno Valašské Meziříčí 4:3
25. pátek 9.3. Valašské Meziříčí Šumperk 0:5
26. neděle 11.3. Poruba Valašské Meziříčí 6:1
27. sobota 17.3. Valašské Meziříčí Opava 6:7
28. neděle 18.3. Uherský Brod Valašské Meziříčí 5:6sn
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine