Zápasy » Krajská liga přípravek 2008

Vybrat sezónu
St. dorost:  aktuality | soupiska | zápasy | Tabulka St. žáci: aktuality | soupiska | zápasy
Ml. dorost:  aktuality | soupiska | zápasy | Tabulka Ml. žáci:  aktuality | soupiska | zápasy
4. třída:  aktuality | soupiska | zápasy 3. třída:  aktuality | soupiska | zápasy
2. třída a mladší (přípravka):  aktuality | soupiska | zápasy

kolodatumdomácíhosté 
1. neděle 1.10. Valašské Meziříčí Brumov  
2. neděle 1.10. Uherské Hradiště Valašské Meziříčí  
1. neděle 1.10. Valašské Meziříčí B Brumov B  
2. neděle 1.10. Uherské Hradiště B Valašské Meziříčí B  
3. sobota 14.10. Vsetín Valašské Meziříčí  
4. sobota 14.10. Valašské Meziříčí Uherské Hradiště  
3. sobota 14.10. Vsetín B Valašské Meziříčí B  
4. sobota 14.10. Valašské Meziříčí B Uherské Hradiště B  
5. sobota 4.11. Valašské Meziříčí Zlín  
6. sobota 4.11. Uherský Ostroh Valašské Meziříčí  
5. sobota 4.11. Uherský Ostroh B Valašské Meziříčí B  
6. sobota 4.11. Valašské Meziříčí B Zlín B  
7. sobota 18.11. Valašské Meziříčí Vsetín  
8. sobota 18.11. Valašské Meziříčí Kroměříž  
7. sobota 18.11. Valašské Meziříčí B Vsetín B  
8. sobota 18.11. Valašské Meziříčí B Kroměříž B  
9. sobota 2.12. Valašské Meziříčí Zlín  
10. sobota 2.12. Valašské Meziříčí Brumov  
9. sobota 2.12. Valašské Meziříčí B Zlín B  
10. sobota 2.12. Valašské Meziříčí B Brumov B  
11. sobota 16.12. Valašské Meziříčí Vsetín  
12. sobota 16.12. Uherský Ostroh Valašské Meziříčí  
11. sobota 16.12. Valašské Meziříčí B Vsetín B  
12. sobota 16.12. Uherský Ostroh B Valašské Meziříčí B  
1. sobota 6.1. Brumov Valašské Meziříčí 6:8
2. sobota 13.1. Valašské Meziříčí Uherské Hradiště 6:3
3. sobota 20.1. Kroměříž Valašské Meziříčí  
4. sobota 27.1. Vsetín Valašské Meziříčí  
5. sobota 3.2. Valašské Meziříčí Uherský Ostroh 7:7
6. neděle 4.2. Zlín Valašské Meziříčí 3:6
7. sobota 10.2. Valašské Meziříčí Vsetín 2:7
8. sobota 17.2. Valašské Meziříčí Brumov 15:4
9. sobota 24.2. Uherské Hradiště Valašské Meziříčí 3:2
10. neděle 4.3. Valašské Meziříčí Kroměříž 3:5
11. sobota 10.3. Valašské Meziříčí Vsetín 6:9
12. neděle 11.3. Uherský Ostroh Valašské Meziříčí 7:2
14. čtvrtek 15.3. Vsetín Valašské Meziříčí 0:5
13. sobota 17.3. Valašské Meziříčí Zlín 6:1
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine