Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.1.Rozhodčí v akciNa www.arlh.cz pokračuje tradiční fotosoutěž dalším kolem.
27.1.UniverziádaDnes ráno nastoupili čeští hokejisté ke svému prvnímu zápasu na univerziádě. V zápase proti domácímu Turecku si nekomplikovali život a zvítězili jednoznačně 16:0. V zápase se brankově prosadil i meziříčský Ondřej Martiník .
24.1.Martiník na UniverziáduSobotní utkání v Hodoníně bylo na delší dobu poslední pro útočníka Ondřeje Martiníka, který v pondělí odlétá reprezentovat na jubilejní 25.zimní univerziádu v tureckém Erzurumu (27.1.- 6.2.2011). V dresu Bobrů by se měl Ondra objevit na poslední dvě utkání základní části. Držíme Ondrovi a našim reprezentantům na Univerziádě palce.
14.1.Winchester skončilDnem 13.1.2011 ukončil svou činnost u Bobrů na základě vlastní žádosti (rodinné důvody) kanadský obránce Jeff Winchester. Jeff odehrál za Bobry 8 utkání se statistikou 1+1.
11.1.Změna začátku utkáníZahájení sobotního utkání 2.kola II.části VSK T.Brno - HC Bobři Val.Meziříčí v Hokejové hale dětí a mládeže: 18:00.
4.1.Lener hodnotíZajímavé hodnocení stavu českého mládežnického hokeje z úst šéftrenéra Slavomíra Lenera si můžete poslechnout ve videu na serveru hokej.cz.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS