Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.2.Poslední doplnění kádruK Bobrům se již na dnešním tréninku připojí brankář Michal Gleich (20 – VOKD Poruba), který přichází do Valašského Meziříčí na hostování (střídavé starty) do konce letošní sezóny.
7.2.FOTOGALERIEFotoreportáž ze sobotního boje o první místo mezi Bobry a Drtiči již ve fotogalerii!!Tudy!!
13.2.Val. Mez.- KroměřížDnes odehráli junioři Valmezu další zápas krajského přeboru juniorů. Bobři porazili celek Kroměříže 11:1.
14.2.FOTOGALERIEVe fotogalerii již fotky z utkání Bobrů a Techniky Brno.Zde!
14.2.Junioři V dnešním zápase o první místo tabulky porazili junioři Valašského Meziříčí Šternberk 6:4 a výrazně se přiblížili účasti v baráži o první ligu.
15.2.Aukce Barevný svět dětí, o.s. pořádá ve dnech 15.-22.2. charitativní aukci na Aukro.cz. Dražit se budou např. podepsané reprezentační dresy, historické kopie dresů vyrobené k výročí 100 let a dvě hokejky podepsané Jaromírem Jágrem. Výtěžek půjde na financování projektu Kámoš, tedy na přímou podporu konkrétních dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.
16.2.Mladí BobřiReport ze zápasu v Rožnově Zde!
18.2.Mladí BobřiV sobotu zveme všechny příznivce na zápasy nejmladších Bobrů. Hrají proti Kroměříži. Uvidíme, zda se čtvrťákům podaří natáhnout unikátní sérii 4 domácích zápasů bez inkasované branky!! Začátek zápasů je v 10 hodin.
19.2.Hokejový kalendářna Marken.cz nyní pořídíte Hokejový kalendář - Český hokej 2010 s krásnými fotografiemi po slevě za 99 Kč.
20.2.Škola brusleníHC Bobři pořádají již 7.ročník školy bruslení pro chlapce i dívky.
21.2.FOTOGALERIEFoto ze sobotního derby Bobrů proti Novému Jičínu ve fotogalerii.Zde!
28.2.Přátelský zápas juniorůV dnešním přátelském zápase juniorů porazili domácí HC Bobři Valašské Meziříčí celek HC Rožnov p.Radhoštěm 5:4.
28.2.FOTOGALERIEFotky ze sobotního utkání s Přerovem naleznete zde.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS