Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.4.Hokejový kemp mládežeVe dnech 25.7. - 30.7. 2010 se na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí koná hokejový kemp mládeže organizace CHMI. Více informací naleznete ZDE
25.4.FOTOGALERIEI když kvalifikace nebyla završena úspěchem, přece jen pro potěšení ducha, zapnuta fotogalerie z oslav vítězství, po zápase s Hodonínem! Nejrychleji tudy!
21.4.Osmnáctka nestačila na USAČeská reprezentační osmnáctka prohrála ve čtvrtfinále MS v Minsku se Spojenými státy americkými vysoko 0:6 a ve čtvrtek 22. dubna bude hrát o páté místo proti Švýcarsku. Nejzajímavější okamžiky čtvrtfinále s USA a pozápasové ohlasy naleznete zde na stránkách www.hokejzive.cz.
21.4.FOTOGALERIEVe fotogalerii přidány fotografie z nedělního zápasu mezi Bobry a IHC Písek. Zkratkou zde!
18.4.FOTOGALERIEFotogalerie je doplněná o foto ze zápasu Bobrů a Stadionu Litoměřice. Nejkratší cestou ZDE!
15.4.Česká osmnáctka vítězněČeská reprezentace do osmnácti let zdolala ve svém druhém vystoupení na MS v Bělorusku celek Slovenska 4:3. Videoreportáž z utkání můžete zhlédnout ZDE.
14.4.Rozhodčí v akciNa ARLH.cz se můžete pobavit nad finálovými fotografiemi soutěže Rozhodčí v akci a pomoci vybrat nejlepší záběry.
10.4.Extraligové balíčkyStarší extraligové sezony si nyní můžete připomenout levněji. Eshop Marken.cz připravil nové zvýhodněné balíčky. Sezony 02/03, 03/04 a 04/05 na třech VHS pořídíte celkem za 99 Kč. Tři DVD se sezonami 04/05, 05/06 a 06/07 pak za 299 Kč.
10.4.KvalifikaceSoupeři Bobrů v kvalifikaci o první ligu budou celky IHC KOMTERM Písek a HC Stadion Litoměřice. První zápas je na programu v pondělí 12. dubna v Písku.
8.4.Střed i západ pokračujíČtvrtá finálová střetnutí měly včera na programu dvě zbývající skupiny II.ligy. Most porazil na SN Litoměřice a stav série je vyrovnán 2:2. Stejný stav je po dnešku i v bitvě mezi Jindř.Hradcem a Pískem. Hokejisté Vajgaru zvítězili 5:2 a o postupujících do kvalifikace se bude muset rozhodnout až v pátek, kdy budou v Litoměřicích, resp. v Lovosicích a v Písku na programu páté poslední finálové zápasy.
7.4.FOTOGALERIEFotogalerie ztloustla o 88 exkluzivních fotografií ze 3. finálového zápasu mezi Bobry a Drtiči!Nejrychleji zde!
6.4.Aukce hraných dresůNa SportovniAukce.cz můžete vydražit originální hrané dresy mnoha hokejových hvězd. V úterý 6.4. končí aukce dresů z NHL, za týden aukce dresů ze Dne mistrů 1985.
6.4.ProsbaHokejisté ValMezu prosí fanoušky, kteří si po včerejší děkovačce přivlastnili některou část jejich výstroje(rukavice apod.),aby je neprodleně navrátili!!
4.4.Předprodej vstupenek!Předprodej vstupenek na 3.zápas finále mezi domácími Bobry a hostujícími Drtiči bude probíhat 5.4. v pokladně zimního stadionu od 15.00. Následný vstup na zimní stadion bude umožněn od 16.00.
4.4.FOTOGALERIERekordních 91 exkluzivních fotografií z 2. finálového zápasu v Hodoníně přidáno do fotogalerie!!! Nejrychleji ZDE!!
3.4.FOTOGALERIE1. finálový zápas ve fotogalerii! ZDE!


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS