Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.1.FOTOGALERIEFotogalerie rozšířena o fotoreportáž ze sobotního zápasu s Uničovem! Tudy!
29.1.FOTOGALERIEObrázky ze středečního mače s Orlovou ve fotogalerii!Tudy!
26.1.Další změny u BobrůK další změně dochází v kádru Valašského Meziříčí. Na hostování do konce sezóny přichází útočník PSG Zlín Robin Kovář (25). Naopak tým opouští útočník Roman Vaněček (31). Vedení klubu se dohodlo s R.Vaněčkem na ukončení smlouvy k 31.1.2010. Kovář by měl být k dispozici trenérům již v zítřejším utkání s Orlovou.
24.1.FOTOGALERIEFotoreportáž ze zápasu Bobrů se Lvy ve fotogalerii!!TUDY!
22.1.Výměna pořadatelstvíZápas mezi Valašským Meziříčím a Břeclaví se bude konat na zimním stadioně ve Valašském Meziříčí a to 23.1.2010 od 17 hodin.
22.1.FOTOGALERIEFoto ze středečního derby Bobrů s VHK v rozsáhlejší fotogalerii! ZDE!
21.1.VýzvaMáte ve svém archivu videokazety s nahranými přenosy zápasů české či československé (extra)ligy nebo reprezentace z roku 1996 a starší? Pak se nám ozvěte na adresu firma@esports.cz a získejte finanční odměnu za zapůjčení těchto materiálů.
20.1.Rozhodčí v akciNa arlh.cz pokračuje tradiční fotosoutěž o ceny.
18.1.Informace Pokladna na středeční utkání s VHK Vsetín bude otevřena dvě hodiny před utkáním, tj. v 16 hodin. Ceny vstupenek na derby: 70,- Kč, zvýhodněná 35,- Kč. V.I.P., permanentní vstupenky a klubové karty zůstávají v platnosti. Maximální počet prodaných vstupenek jedné osobě je omezen počtem deseti kusů.
14.1.Změny v kádru BobrůI v kádru hokejistů Valašského Meziříčí dochází k prvním změnám. Do týmu přicházejí na hostování do konce sezóny obránci Milan Ovšák (32 – HC Orlová) a Jiří Krisl (24 – HC Havířov Panthers). Oba by měli být k dispozici trenérům již v sobotním utkání v Přerově. Do konce sezóny také zůstává obránce Michal Palík (22 - VOKD Poruba). Dále byly vyřízeny střídavé starty dvou hráčů juniorky PSG Zlín (Martin Matějíček, obránce) a (Petr Holík, útočník). Kádr Valašského Meziříčí naopak opustil obránce Bohuslav Hruškovský. O dalších případných změnách budeme informovat.
12.1.Malí Bobři hostili VHK3+4 třídy hostily na našem stadioně Vsetín. Bobři "B" prohráli své zápasy 4:7 a 5:6. Bobři "A" tým vyhrál 9:1 a 11:4! Čtvrťáci po dramatickém, ale krásném zápase vyhráli 1:0!
11.1.Fotogalerie !!!Ve fotogalerii je rozsáhlá reportáž z derby utkání Bobrů v Novém Jičíně, tentokrát společné dílo dvou fotografů. ZDE
8.1.Havířov končí !Hokejový klub z Havířova krachuje. Uprostřed sezony jeho vedení oznámilo, že odstupuje z rozehrané druhé nejvyšší soutěže.
8.1.InformaceZítřejší utkání KLJ HC Bobři - HC Studénka je po vzájemné dohodě odloženo z důvodu kalamitní sněhové situace. Náhradní termín není zatím určen.
7.1.Foto z OrlovéRozsáhlá fotogalerie ze zápasu v Orlové již ZDE
7.1.2.liga nesestupujeVýkonný výbor ČSLH dnes rozhodl, že po letošním ročníku 2. hokejové ligy nebude žádný z klubů sestupovat. Tři týmy nenastoupily do soutěže z ekonomických důvodů už před sezónou a v průběhu ligy bylo vyloučeno Milevsko, proto nebude žádný z klubů sestupovat. Maximální počet týmů na následující sezónu pak bude 36.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS