Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.11.Fojtík u Bobrů skončil Po vzájemné dohodě byla ukončena ke dni 31.10.2010 spolupráce s útočníkem Jakubem Fojtíkem. Jakubovi se nepodařilo probojovat do základní sestavy, na své konto si připsal pouze jeden KB za vstřelenou branku v derby s VHK.
4.11.Rozhodčí v akciNa www.arlh.cz probíhá už šestý ročník oblíbené fotografické soutěže. Více zde.
9.11.SMS sevisKromě oblíbených SMS s výsledky Valmezu si nyní můžete objednat i SMS zpravodajství ze zápasů české reprezentace. Službu si můžete vyzkoušet už během blížícího se turnaje Karjala.
10.11.Aukce repre dresůUž jen do čtvrteční 16. hodiny máte možnost v aukci na www.sportovniaukce.cz získat hrané národní dresy ze zápasu Česko - Bělorusko. Výtěžek aukce jde na podporu mládežnického hokeje.
11.11.Aukce dresů končí!Pozor, poslední šance! Již dnes v 16:00 končí na www.sportovniaukce.cz aukce hraných reprezentačních dresů ze zápasu Česko - Bělorusko.
15.11.Offline rozhovor Ve středu, 17.11. bude na Vaše položené dotazy odpovídat v našem offline rozhovoru útočník Bobrů Lukáš Bacul.
15.11.HC LEV na webuNa adrese www.hclev.eu naleznete nový web hokejového klubu HC LEV Poprad, který usiluje pro příští sezónu o vstup do Kontinentální hokejové ligy. Na Aukce.eSports.cz je nyní navíc možné získat unikátní dresy z letošního přípravného kempu HC LEV v internetové aukci.
16.11.Tomáš Fojtík skončilObránce Tomáš Fojtík odehrál za Bobry poslední utkání v nedělním derby s VHK a jeho novým působištěm bude tým francouzské první divize Monteplier Vipers.
17.11.Offline rozhovorLukáš Bacul již odpověděl na Vaše dotazy! Odpovědi si můžete přečíst ZDE!
19.11.Odložení utkání LMŽSobotní utkání LMŽ odloženo na pozdější termín z důvodu nemoci hráčů Českého Těšína.
24.11.Olympijské dresyNa www.sportovniaukce.cz právě probíhá aukce hraných dresů české reprezentace ze ZOH ve Vancouveru. V nabídce jsou bílé dresy Petra Čajánka, Tomáše Kaberleho, bratří Michálků a dalších hvězd.
30.11.ŠályNyní je možnost objednat si šály ValMezu. Při minimálním počtu 30 šál se cena stanovila na 220Kč včetně DPH. Náhled šály ZDE! Případné objednávky pište na forum.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS