Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.11.Změna v kádruPosledním říjnovým dnem byla po vzájemné dohodě ukončena spolupráce mezi HC Bobři Valašské Meziříčí a útočníkem Robinem Ševčíkem. Taktéž v tento den ukončil svou činnost u Bobrů obránce Lukáš Zábojník, který odchází k juniorskému týmu Znojma a bude působit v EBEL soutěži.
4.11.Rozhovor s trenéremNa stránkách Prostějova se objevil rozhovor s trenérem Bobrů Josefem Málkem. Nejrychleji ZDE
7.11.Fotogalerie VAL-FRMFotografie ze středečního zápasu naleznete ZDE
18.11.FotogalerieFotogalerie VAL - VSE: K fotkám z derby nejrychleji tudy.
27.11.Změna termínů zápasůInformujeme vás o změně termínů dvou ligových utkání Bobrů. První změnou je přesunutí Valašského derby ze dne 29.12. již na pondělí 10.12. od 18 hodin. Další změnou je posunutí utkání v Opavě z 22.12. již na pátek 21.12. od 18 hodin.
28.11.Zápas Přerov - VsetínSportovně technická komise ČSLH se zabývala utkáním druholigové skupiny Východ mezi Přerovem a Vsetínem, které bylo v sobotu 24. listopadu předčasně ukončeno vzhledem k zamoření zimního stadiónu kouřem z dýmovnic. Sportovně technická komise ČSLH klubům nařídila, aby do 31. prosince sehrály nové utkání. Dalšími okolnostmi utkání se bude zabývat disciplinární komise.
29.11.Zlatá kniha na MarkenuMarken.cz, jediný specializovaný internetový obchod s hokejovými knihami a DVD, přináší pro všechny hokejové příznivce ideální vánoční dárek: Zlatou knihu ledního hokeje, téměř 600-stránkovou bibli mapující lední hokej od historie až po současnost s předmluvou Vladimíra Růžičky. Na Marken.cz si můžete koupit až 400 knížek o hokeji, svou šíří nemá tento obchod na českém internetu konkurenci.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS