Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.12.Turnaj 5.tříd v PoruběFotografie od Lukáše Bajgara z turnaje 5.tříd v Porubě nalezneze ZDE
28.12.Změna v kádru BobrůKe dni 27.12.2010 byla ukončena po vzájemné dohodě spolupráce s útočníkem Davidem Kostelňákem. David odehrál poslední utkání v dresu Bobrů s Uherským Hradištěm.
17.12.Hokejová ročenka 2010Těsně před Vánoci vyšla nová oficiální Hokejová ročenka 2010 věnovaná zlatému MS v Německu a dalšímu dění v českém hokeji. K dostání je v eshopu Marken.cz.
16.12.Vzkazy do kabiny!Bobři na tom nejsou v poslední době zrovna dobře, podpořte je svým vzkazem do kabiny zde!
15.12.Paní Liběna Hlinková, vdova pro legendárním hráči a trenérovi Ivanu Hlinkovi, uvedla na trh novou řadu kosmetických výrobků vlastní produkce. Každým nákupem na www.libenahlinkova.cz přispějete 10 korunami do Nadačního fondu Ivana Hlinky na podporu bývalých hokejistů a jejich rodin v obtížných životních situacích.
13.12.Rozhodčí v akciNa www.arlh.cz pokračuje třetím kolem fotosoutěž o ceny. Fotografie z listopadu zde.
13.12.Hokejový kalendář 2011Vyšel nový stolní kalendář s fotografiemi ze zlatého MS v Německu. Za 179 Kč jej zakoupíte na Marken.cz.
8.12.Aukce dresů HC LevVe čtvrtek v 16 hodin končí charitativní aukce tréninkových dresů, ve který se čeští a slovenští hráči HC Lev připravovali na účast v KHL. Více na www.sportovniaukce.cz.
3.12.Aukce dresů z MSNa www.SportovniAukce.cz můžete nyní získat originální hrané dresy Jaromíra Jágra a Tomáše Vokouna z letošního zlatého MS. Tamtéž můžete dražit dresy hokejbalové reprezentace ze dvou starších MS.
1.12.Kanaďan u BobrůVyztužit obranu Bobrů přichází kanadský obránce Jeff Winchester (29), který již je ve Valašském Meziříčí. Více informací a představení nového hráče přineseme po pátečním tréninku!
1.12.Aukce dresů vrcholíZájemci o originální hrané dresy, ve kterých naši hokejoví reprezentanti nastupovali na olympiádě ve Vancouveru, mají poslední šanci přihodit. Aukce na www.sportovniaukce.cz končí dnes v 16 hodin.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS