Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

6.2.Kalendář za akční cenu!Oficiální stolní kalendář Český hokej 2013 je nyní na Marken.cz k dispozici za speciální cenu 99 Kč! Marken.cz nabízí nejširší výběr sportovní literatury a DVD na českém internetu.
9.2.Fotky z derbyFotky z posledního derby sezóny se Vsetínem naleznete zde
14.2.Zápasy mládeže!V sobotu se na domácím ledě představí dorostenci Valašského Meziříčí, kteří vyzvou od 10:00 celek z Uherského Brodu. O den později v 10:30 se představí družstvo ročníků 2003 proti týmu ze Zlína.
19.2.Aukce repredresůNa serveru sportaukce.cz právě probíhá aukce originálních dresů národního týmu, ve kterých čeští hokejisté 9. února odehráli utkání Oddset Hockey Games Česko - Finsko. Jedná se o jedinečné dresy s připomínkou patnácti let od olympijského vítězství v Naganu 1998. Konec aukce je naplánován na neděli 24. února. Výtěžek bude věnován Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, který se věnuje podpoře bývalých hráčů a ostatních činovníků ledního hokeje, kteří se nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.
28.2.Zajímá vás, kdo podle druholigových redaktorů zvítězí v letošním play-off, kdo měl v lize nejlepší přesilovky nebo jaké jsou vyhlídky Bobrů pro baráž? Přečtěte si rozsáhlého průvodce, kterého naleznete na www.hcbanikkarvina.cz.
28.2.Průvodce play-offRozsáhlý průvodce před druholigovým play-off včetně názorů expertů jednotlivých redakcí najdete na webu HC Baník Karviná.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS