Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.4.FOTOGALERIE1. finálový zápas ve fotogalerii! ZDE!
4.4.Předprodej vstupenek!Předprodej vstupenek na 3.zápas finále mezi domácími Bobry a hostujícími Drtiči bude probíhat 5.4. v pokladně zimního stadionu od 15.00. Následný vstup na zimní stadion bude umožněn od 16.00.
4.4.FOTOGALERIERekordních 91 exkluzivních fotografií z 2. finálového zápasu v Hodoníně přidáno do fotogalerie!!! Nejrychleji ZDE!!
6.4.Aukce hraných dresůNa SportovniAukce.cz můžete vydražit originální hrané dresy mnoha hokejových hvězd. V úterý 6.4. končí aukce dresů z NHL, za týden aukce dresů ze Dne mistrů 1985.
6.4.ProsbaHokejisté ValMezu prosí fanoušky, kteří si po včerejší děkovačce přivlastnili některou část jejich výstroje(rukavice apod.),aby je neprodleně navrátili!!
7.4.FOTOGALERIEFotogalerie ztloustla o 88 exkluzivních fotografií ze 3. finálového zápasu mezi Bobry a Drtiči!Nejrychleji zde!
8.4.Střed i západ pokračujíČtvrtá finálová střetnutí měly včera na programu dvě zbývající skupiny II.ligy. Most porazil na SN Litoměřice a stav série je vyrovnán 2:2. Stejný stav je po dnešku i v bitvě mezi Jindř.Hradcem a Pískem. Hokejisté Vajgaru zvítězili 5:2 a o postupujících do kvalifikace se bude muset rozhodnout až v pátek, kdy budou v Litoměřicích, resp. v Lovosicích a v Písku na programu páté poslední finálové zápasy.
10.4.Extraligové balíčkyStarší extraligové sezony si nyní můžete připomenout levněji. Eshop Marken.cz připravil nové zvýhodněné balíčky. Sezony 02/03, 03/04 a 04/05 na třech VHS pořídíte celkem za 99 Kč. Tři DVD se sezonami 04/05, 05/06 a 06/07 pak za 299 Kč.
10.4.KvalifikaceSoupeři Bobrů v kvalifikaci o první ligu budou celky IHC KOMTERM Písek a HC Stadion Litoměřice. První zápas je na programu v pondělí 12. dubna v Písku.
14.4.Rozhodčí v akciNa ARLH.cz se můžete pobavit nad finálovými fotografiemi soutěže Rozhodčí v akci a pomoci vybrat nejlepší záběry.
15.4.Česká osmnáctka vítězněČeská reprezentace do osmnácti let zdolala ve svém druhém vystoupení na MS v Bělorusku celek Slovenska 4:3. Videoreportáž z utkání můžete zhlédnout ZDE.
18.4.FOTOGALERIEFotogalerie je doplněná o foto ze zápasu Bobrů a Stadionu Litoměřice. Nejkratší cestou ZDE!
21.4.Osmnáctka nestačila na USAČeská reprezentační osmnáctka prohrála ve čtvrtfinále MS v Minsku se Spojenými státy americkými vysoko 0:6 a ve čtvrtek 22. dubna bude hrát o páté místo proti Švýcarsku. Nejzajímavější okamžiky čtvrtfinále s USA a pozápasové ohlasy naleznete zde na stránkách www.hokejzive.cz.
21.4.FOTOGALERIEVe fotogalerii přidány fotografie z nedělního zápasu mezi Bobry a IHC Písek. Zkratkou zde!
25.4.FOTOGALERIEI když kvalifikace nebyla završena úspěchem, přece jen pro potěšení ducha, zapnuta fotogalerie z oslav vítězství, po zápase s Hodonínem! Nejrychleji tudy!
29.4.Hokejový kemp mládežeVe dnech 25.7. - 30.7. 2010 se na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí koná hokejový kemp mládeže organizace CHMI. Více informací naleznete ZDE


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS