Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.5.SMS servis z MSChcete-li na svůj mobilní telefon dostávat SMS zpravodajství ze zápasů českého týmu na MS v hokeji, zaregistrujte si SMS servis. Můžete si nechat posílat SMS po každém gólu, na konci každé třetiny nebo na konci zápasu. Více o SMS servisu na www.hokejsms.cz.
9.5.Letní příprava u BobrůDnešním dnem začala letní příprava i pro hokejisty Valašského Meziříčí za účasti nového hlavní trenéra Jaroslava Stuchlíka, který povede Bobry v nadcházející sezoně. Informace o průběhu letní přípravy, zúčastněných hráčích přineseme v některém z dalších článků.
16.5.Pomáhejte kosmetikouNákupem přírodní kosmetiky paní Liběny Hlinkové můžete stále přispět do Nadačního fondu Ivana Hlinky na podporu bývalých hokejistů a jejich rodin v obtížných životních situacích. Každou objednávkou na www.libenahlinkova.cz pomůžete fondu 10 korunami.
19.5.Hokejový týdenBlog webu Onlajny.cz začal zveřejňovat pravidelnou mimosezónní rubriku Hokejový týden, která shrnuje vše důležité v českém hokeji v období před začátkem nové sezóny.
25.5.MS v inline hokeji v ČROd čtvrtka 26.5. do neděle se na ZS Beroun uskuteční 2. Mistrovství světa veteránů v inline hokeji, kde budou Češi obhajovat loňské zlaté medaile. Více na www.beroun2011.eu. V druhé polovině června pak budou Pardubice hostit Mistrovství světa mužů v inline hokeji pod hlavičkou IIHF, kde budou chtít Češi zlepšit nebo alespoň zopakovat loňské stříbro. Více na www.inlineHockey2011.com.
27.5.Foto z přípravy mužů!Letní příprava je již v běhu a tak jsou zde první fotografie! Nejrychleji tudy!!
30.5.Systém II.ligyVýchodní skupina 2.ligy bude v ročníku 2011/2012 čítat celkem 12 účastníků: AZ Havířov, HC Bobři Valašské Meziříčí, HC Frýdek-Místek, HC Nový Jičín, HC Plus Oil Orlová, HC Slezan Opava, HC Šternberk, HC Uherské Hradiště, HC Zubr Přerov, LHK Jestřábi Prostějov, SHK Hodonín a VHK Vsetín. Základní část bude odehrána ve 44 kolech a nejlepších 8 týmů postoupí do play-off. To se bude hrát následně na tři vítězná utkání(od čtvrtfinále až do finále). Soutěž odstartuje 10. září. Rozhodnutí aktivu druholigových klubů ještě musí formálně posvětit výkonný výbor ČSLH.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS