Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.7.Bobři na leděDnešním dnem vyjeli hokejoví Bobři poprvé na ledovou plochu, aby zahájili společnou přípravu na nadcházející sezónu. Na ledě se objevili jak hráči z loňského vítězného kádru druholigové skupiny Východ, tak i nové tváře, které se s valašskomeziříčským týmem připravují. O nových jménech v dresu Bobrů budeme včas informovat. 1.TRÉNINK I VE FOTOGALERII - ZDE!
12.7.Mistryně světa!Vynikajicího úspěchu dosáhly české in-line hokejistky na domácím šampionátu v Berouně. Ve strhujicím finále zdolaly Kanadu 3:1 a podruhé v historii ovládly in-linový svět. Více na oficiálním portálu šampionátu www.beroun2010.com
5.7.Hráčský kádrV minulých dnech byly podepsány smlouvy na nadcházející sezonu 2010/11 s hlavním trenérem mužstva Romanem Sedlákem a obráncem Přemyslem Vašutem, jemuž bylo prodlouženo hostování z mateřského Nového Jičína. Více informací z připravovaných rozhovorů.
3.7.MS v in-line hokejiDnešním dnem startuje na Zimním stadionu v Berouně mistrovství světa v in-line hokeji. České reprezentantky vstoupí do turnaje utkáním proti Číně dnes v 18 hodin. Všechny zápasy můžete sledovat na onlajny.cz. Oficiální web MS v Berouně naleznete ZDE.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS