Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.7.MS v in-line hokejiDnešním dnem startuje na Zimním stadionu v Berouně mistrovství světa v in-line hokeji. České reprezentantky vstoupí do turnaje utkáním proti Číně dnes v 18 hodin. Všechny zápasy můžete sledovat na onlajny.cz. Oficiální web MS v Berouně naleznete ZDE.
5.7.Hráčský kádrV minulých dnech byly podepsány smlouvy na nadcházející sezonu 2010/11 s hlavním trenérem mužstva Romanem Sedlákem a obráncem Přemyslem Vašutem, jemuž bylo prodlouženo hostování z mateřského Nového Jičína. Více informací z připravovaných rozhovorů.
12.7.Mistryně světa!Vynikajicího úspěchu dosáhly české in-line hokejistky na domácím šampionátu v Berouně. Ve strhujicím finále zdolaly Kanadu 3:1 a podruhé v historii ovládly in-linový svět. Více na oficiálním portálu šampionátu www.beroun2010.com
26.7.Bobři na leděDnešním dnem vyjeli hokejoví Bobři poprvé na ledovou plochu, aby zahájili společnou přípravu na nadcházející sezónu. Na ledě se objevili jak hráči z loňského vítězného kádru druholigové skupiny Východ, tak i nové tváře, které se s valašskomeziříčským týmem připravují. O nových jménech v dresu Bobrů budeme včas informovat. 1.TRÉNINK I VE FOTOGALERII - ZDE!


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS