Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

8.8.Memoriál Ivana HlinkyV Břeclavi a Pieštanech se v druhém srpnovém týdnu uskuteční Memoriál Ivana Hlinky, ve kterém se utkají reprezentační celky do 18 let. Online přenosy můžete sledovat na onlajny.cz, Češi hrají v pondělí 8.8. se Švýcarskem, v úterý s Kanadou a ve středu se Švédskem, vše v Břeclavi od 19:00. V pátek a sobotu se hraje o umístění.
16.8.Sekce "Ptejte se"Po domluvě s manažerem klubu, p. Petrem Kovářem se opětovně rozjede sekce "Ptejte se – vedení klubu". Od začátku hokejové sezóny 2011/2012 budete mít tedy možnost položit svůj dotaz týkající se všech věkových kategorií mužstva HC Bobři Valašské Meziříčí. Na tyto otázky bude v pravidelných intervalech manažerem odpovídáno.
17.8.Fotky ze zápasu VM-NJFotografie z prvního domácího přípravného zápasu proti Novému Jičínu jsou již k dispozici ZDE
24.8.FotogalerieFotografie z druhého domácího přípravného zápasu proti ŠHK Pieštany jsou ve fotogalerii. Pozor, obsahuje i soutěž! Zkratkou zde!
27.8.FotogalerieVe fotogalerii přidáno foto z "derby přáteláku", mezi Bobry a Vsetínem!Nejrychleji tudy!
29.8.Prodej PERMANENTEKOd zítřejšího přátelského utkání (HC Bobři Valašské Meziříčí - Považská Bystrica), tj. 30. 8. začíná na Zimním stadionu prodej permanentních vstupenek na sezónu 2011/2012 (na 22 utkání). Cena permenentky pro muže je 700 Kč, pro ženy 350 Kč. Úspora při koupi permanentky činí 180 Kč pro muže, 90 Kč pro ženy.
31.8.FOTOGALERIEFotogalerie obohacená o foto ze zápasů Bobrů s Pantery! Fofrem tudy!


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS