Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.8.FOTOGALERIEFotogalerie obohacená o foto ze zápasů Bobrů s Pantery! Fofrem tudy!
29.8.Prodej PERMANENTEKOd zítřejšího přátelského utkání (HC Bobři Valašské Meziříčí - Považská Bystrica), tj. 30. 8. začíná na Zimním stadionu prodej permanentních vstupenek na sezónu 2011/2012 (na 22 utkání). Cena permenentky pro muže je 700 Kč, pro ženy 350 Kč. Úspora při koupi permanentky činí 180 Kč pro muže, 90 Kč pro ženy.
27.8.FotogalerieVe fotogalerii přidáno foto z "derby přáteláku", mezi Bobry a Vsetínem!Nejrychleji tudy!
24.8.FotogalerieFotografie z druhého domácího přípravného zápasu proti ŠHK Pieštany jsou ve fotogalerii. Pozor, obsahuje i soutěž! Zkratkou zde!
17.8.Fotky ze zápasu VM-NJFotografie z prvního domácího přípravného zápasu proti Novému Jičínu jsou již k dispozici ZDE
16.8.Sekce "Ptejte se"Po domluvě s manažerem klubu, p. Petrem Kovářem se opětovně rozjede sekce "Ptejte se – vedení klubu". Od začátku hokejové sezóny 2011/2012 budete mít tedy možnost položit svůj dotaz týkající se všech věkových kategorií mužstva HC Bobři Valašské Meziříčí. Na tyto otázky bude v pravidelných intervalech manažerem odpovídáno.
8.8.Memoriál Ivana HlinkyV Břeclavi a Pieštanech se v druhém srpnovém týdnu uskuteční Memoriál Ivana Hlinky, ve kterém se utkají reprezentační celky do 18 let. Online přenosy můžete sledovat na onlajny.cz, Češi hrají v pondělí 8.8. se Švýcarskem, v úterý s Kanadou a ve středu se Švédskem, vše v Břeclavi od 19:00. V pátek a sobotu se hraje o umístění.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS