Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.9.Druhá liga čtyřkolově Výkonný výbor ČSLH dnes rozhodl, že 2.liga sk.východ bude mít po odstoupení Šternberka a Poruby 12 týmů a základní část se bude hrát čtyřkolově. Soutěž bude znovu vylosována a nové rozlosování bude známo ve večerních hodinách.
12.9.VstupnéCena vstupného byla stanovena na 50Kč, ženy a důchodci 25Kč, děti do 12 let zdarma. Pernamentka bude k dostání za 1000 Kč a bude platit celou základní část + Play Off.
29.9.Junioři v přípravěVe čtvrtek 24.9.2009 odehráli svůj přípravný zápas na domácím ledě junioři HC Bobři Valašské Meziříčí proti svému odvěkému soupeři, týmu HC Rožnov pod Radhoštěm.
HC Bobři Val. Meziříčí : HC Rožnov p. Radhoštěm 6:8
Branky domácích: Varga Mir. (Mikel), Sochora (Baroš), Kučma Jarosl. (Varga Mir.), Skýba (Kučma Jarosl.), Bartozel (Prycl), Mikel
Sestava domácích:
Změlík, Svoboda - Bártek, Mikel, Bartozel, Kozák, Kučma Rom., Knebl - Skýba Varga Mir. Kučma Jarosl. - Prycl, Baroš, Sochory - Novosad, Kabeláč, Kolovratník, Hrabovský, Kašpar, Hlaváč.
30.9.Výjezd do NJV sobotu 3. října pořádají fanoušci Valašského Meziříčí autobusový výjez do Nového Jičína. Odjezd autobusu je stanoven na 16:30 z autobusového nádraží. Cena: 50 Kč. Hlaste se na fanvalmez@seznam.cz


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS