Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.9.JUNIOŘI VÍTĚZNĚ!Ve 3.kole se na domácím ledě představili junioři HC Bobři v utkání proti HC Uherský Ostroh. I přes neúčast Miroslava Vargy dokázali přestřílet svého soupeře 11:4! Hattrickem se zaskvěl Jiří Novosad.
28.9.FotogalerieFotogalerie je doplněná o dnešní zápas juniorů HC Bobři vers. HC Uherský Ostroh. ZDE!
27.9.FotogalerieFotogalerie doplněná o fotky z nedělní přestřelky juniorů v Kroměříži.Nejrychleji ZDE!
26.9.Junioři opět vítězně!Junioři HC Bobři dnes dokázali urvat body v divoké přestřelce v Kroměříži po vítězství 7:6 (1:3,1:0,5:3). O góly se postaral 4 x Miroslav Varga a dále Krčma,Prycl a Mikel. Další utkání sehrají na domácím ledě v úterý 28.9., od 10.00 hod. proti HC Uh. Ostroh.
21.9.Z hokejbalu na NHLPřed říjnovými utkáními NHL v Praze se uskuteční otevřený hokejbalový turnaj přímo na Staroměstském náměstí. Bude se hrát o vstupenky na utkání NHL a o atraktivní věcné ceny. Více na www.nhlstreet.cz.
19.9.HC Bobři - VHK VsetínFotografie z valašského derby možno shlédnout ZDE
19.9.FotogalerieFotogalerie je doplněná o dnešní vítězný vstup juniorů do sezóny v zápase s Uherským Brodem, které domácí HC Bobři vyhráli 13:1.Nejrychleji tudy.
16.9.Derby 5. tříd pro BobryDnes na sebe na zimním stadionu ve ValMezu narazila mužstva domácích Bobrů a Vsetína věkové kategorie 5. tříd. Bobři svého soka porazili 3:2!!
16.9.Nový Jičín - BobřiZápas mezi Novým Jičínem a Bobry ve fotogalerii ZDE!
12.9.Bobři - Orlová Domácí zápas mezi Bobry a Olejáři již ve fotogalerii ZDE
9.9.DVD Extraliga 09/10Právě vyšlo nové DVD Extraliga 2009/10 shrnující uplynulý ročník nejvyšší hokejové soutěže. Zakoupit jej můžete v obchodě Marken.cz.
8.9.Nový web HC OrlováNáš druholigový soupeř HC PLUS OIL Orlová má se startem nové internetové stránky www.hcorlova.cz.
4.9.Mini Fotoalbum VAL-VHKMalou fotogalerii z přípravného zápasu mezi Valašským Meziříčím a Vsetínem naleznete zde!
2.9.Eshop Liběny HlinkovéPaní Liběna Hlinková, vdova pro legendárním hráči a trenérovi Ivanu Hlinkovi, uvedla na trh novou řadu kosmetických výrobků vlastní produkce. Každým nákupem na www.libenahlinkova.cz přispějete 10 korunami do Nadačního fondu Ivana Hlinky na podporu bývalých hokejistů a jejich rodin v obtížných životních situacích.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS