Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.9.Prodej PERMANENTEKPermanentky si budete moct také zakoupit na tréninku mužů v kanceláři pana Kováře, tj. od 18:00 do 19:30 (Po, Út, St, Čt, Pá)!
5.9.Zrušená příprava s NJNa žádost HC Bobři Valašské Meziříčí je zrušeno poslední přípravné utkání v Novém Jičíně. Důvodem je zranění a nemoc v kabině "A" týmu. Děkujeme za pochopení.
6.9.Zahájení sezonyNa Sportobchod.cz mají až do 12. září akci k otevření hokejové sezony - nejprodávanější hokejové zboží za ceny až o 50% nižší.
7.9.Šternberk odstoupilHokejový celek ze Šternberka odstupuje ze II.ligy. Nalosování soutěže zůstane stejné. Soupeř Šternberku bude mít v daném kole volno.
15.9.Hartmann na soupisceObránce extraligových Vítkovic Werner Hartmann byl k dnešnímu dni dopsán na soupisku Bobrů pro letošní druholigovou sezónu a bude tak k dispozici trenérům již v nadcházejícím valašském derby.
18.9.FOTOGALERIE !!Fotogalerie rozšířená o foto ze sobotního derby Bobrů s VHK! Zkratkou ZDE!
25.9.FOTOGALERIE !!Ve fotogalerii přidáno foto ze včerejšího zápasu s HCFM. Fofrem tudy!
28.9.Změna v kádruÚtočník Bobrů Robin Bacul požádal ke dni 27.9.2011 o rozvázání Smlouvy o spolupráci. Vedení klubu jeho žádosti vyhovělo. Děkujeme Robinovi za jeho dosavadní spolupráci a přejeme hodně štěstí v dalším osobním i hokejovém životě.
29.9.FOTOGALERIE!!!Exkluzivní fotografie ze zápasu proti Uherskému Hradišti, nejrychleji zkratkou ZDE!!!


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS