archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Malí Bobři se vezou na vítězné vlněJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 31.10.2009 proběhlo další kolo krajské ligy minihokeje 3. tříd a krajské ligy 4. tříd. Na našem zimním stadionu jsme přivítali velmi silný celek HK Kroměříž. Tento tým (4. třídy) dokázal svoji velkou sílu v minulém kole, kdy na svém ledě deklasoval tradičně silné mužstvo RI Okna Zlín 15:1!
3.11. Valašské Meziříčí se pokusí vybrat Jestřábí hnízdoMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí po vydřeném vítězství nad nepříjemným soupeřem z Uničova zavítají v dalším kole na led Jestřábů z Prostějova. Ti, ikdyž jsou stále za očekáváním a pohled na tabulku tomu odpovídá, se v průběhu minulých zápasů zvedají, když se silným Hodonínem prohráli až v prodloužení. Valašské Meziříčí je po zaváhaní Orlové zpět na prvním místě tabulky, Prostějov se zatím pohybuje na místě desátém. Druhý vzájemný zápas tedy může začít a na Bobry nečeká nic lehkého. Úvodní buly je plánováno na středu 4. listopadu v 18.hodin na zimním stadionu v Prostějově.
4.11.Bobři si odváží z Prostějova dva bodyPRO - VAL 4:5, 13.kolo | Michal Václav, Lukáš PořickýP R O S T Ě J O V - Bobři v dnešním kolem vyjeli na led do té doby desátého Prostějova, který si zvyšující formu z minulých zápasů chtěl přenést právě do domácího zápasu s Bobry. Po třech třetinách svítilo na ukazateli nerozhodné skore 4:4. V desáté vteřině nastavení rozhodl o bodu navíc pro Valašské Meziříčí útočník Luděk Lhotský.
5.11.Byli na nás nachystaní, říká Bohuslav HruškovskýPRO - VAL 4:5, 13.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po utkání na ledě Jestřábů z Prostějova jsme se rozhodli vyzpovídat další z posil v týmu Bobrů. Tímto hráčem je bývalý obránce Nového Jičína Bohuslav Hruškovský. Ten si v tomto utkání připsal dvě asistence. "Rychle přistupovali k hráčům a nám to dělalo velké problémy", popisoval utkání v Prostějově.
6.11.Ve šlágru kola přivítáme HodonínVAL - HOD 5:4, 14.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole druhé hokejové ligy, čeká hokejisty Valašského Meziříčí jeden z největších favoritů druhé ligy - SHK Hodonín. Tým,který je zatím třetí v tabulce, bude chtít jistě odčinit porážku z vlastního ledu, kde Bobři zvítězili v poměru 2:4. Utkání začíná v sobotu 7. listopadu od 17.0 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Klub HC Bobři Valašské Meziříčí navíc přichystal pro fanoušky malé překvapení. Více uvnitř článku.
7.11.Bobři porazili Drtiče z HodonínaVAL - HOD 5:4, 14.kolo | Jan Kramář, Michal Václav, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve šlágru kola dvou celků hrajících na špici tabulky se nakonec radovali domácí Bobři, kteří porazili hodonínské Drtiče až brankou půl minuty před koncem třetí třetiny. V zápase se zaskvěl svým prvním hattrickem v sezoně velezkušený útočník Dalibor Sochorek. Další branky domácích přidal Petr Dvořák a Pavel Šebesta. Tímto vítězstvím se Bobři dostali na průběžné první místo druholigové tabulky.
7.11.Lidem se zápas musel líbit, říká Dalibor SochorekVAL - HOD 5:4, 14.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Už se zdálo, že zápas s Hodonínem dospěje až do prodloužení. Ovšem proti byl domácí velezkušený Dalibor Sochorek, který v čase 59:18 tečoval lehké nahození Růčky až za záda hostujícího brankáře Holeše. Vtomto zápase si navíc připsal další dvě branky a hattrickem docílil toho, že tři body zůstaly na Valašsku.
9.11.Mladí Bobři měřili síly se VsetínemLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tuto neděli bylo na programu další kolo krajských soutěží 3. a 4. tříd. Malí Bobři tentokrát zajížděli na horkou půdu Vsetína. Během týdne hráči nejen trénovali, ale také bojovali s nachlazením. Díky tomu byl také zrušen jeden trénink. S napětím jsme čekali v jakém počtu "zdravých" hráčů se v neděli sejdeme. Nakonec doma zůstali jen nejmenší a pár nemocných.
9.11.Ve Studénce se nám daří, říká Miroslav VargaLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O malé zhodnocení dosavadních zápasů juniorky Valmezu jsme požádali jejího kapitána Miroslava Vargu. Ten letos nastupuje jak za juniorku a áčko Bobrů, tak formou střídavých startů v týmu Studénky. Nutno říct, že si nevede vůbec špatně. V posledním zápase si připsal gól a asistenci a společně se svým bratrem Martinem ( v zápase taky 1+1) se podílel na výhře Studénky.
12.11.Okénko do minulosti: Zhodnocení sezony 2001- 2002 předsedou Ing. Josefem VávrouMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Druhé místo vybojovali v uplynulém ročníku ( 2001 - 2002) regionálního přeboru hokejisté TJ Val. Meziříčí. O zhodnocení sezony a nastínění plánů do budoucna promluvil Ing. Josef Vávra.
12.11.Bobři hostí TechnikuVAL - TEC 11:2, 15.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole druhé národní ligy, zavítá na led Valašského Meziříčí celek VSK Technika Blansko. Tento klub v posledním svém zápase porazil Vsetín 3:1. Vyšlápnou si vysokoškoláci i na druhý Valašský klub, nebo tři body zůstanou na ledě Bobrů? To se dozvíme v sobotu 14. listopadu v 17:00 na ZS ve Valašském Meziříčí.
14.11.Bobři deklasovali Techniku, čtyřmi góly se zaskvěl Tomáš BrunecVAL - TEC 11:2, 15.kolo | Michal Václav, Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři deklasovali svého soupeře z Blanska devítigolovým rozdílem a vůbec poprvé v sezoně se na ukazatali skore rozsvítilo dvouciferné číslo. Právě 11 vstřelených branek si mezi sebou rozdělily všechny tři formace domácích a především zazářil útočník Tomáš Brunec, který vstřelil 4 góly a na jeden přihrál! Bobři tak celkem jednoznačně porazili celek, za který nastoupil v průběhu utkání i Ondřej Jirkův, brankář, který přišel pomoci Bobrům před loňským play-off.
14.11.Výsledek je takový bonus, říká Tomáš BrunecVAL - TEC 11:2, 15.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vydařeném utkání s Technikou Blansko jsme vyzpovídali hlavního strůjce vítězství Bobrů útočníka Tomáše Brunce. Ten dokázal vstřelit čtyři branky a na další nahrát. Kdy naposledy dokázal něco podobného? I tuto otázku jsme tomuto nebezpečnému útočníkovi položili.
16.11.Bobři zajíždějí do OpavyOPA - VAL 4:5, 16.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již potřetí budou soupeřem Bobrů hokejisté Opavy. Tentokrát se utkají na ledě Opavy. Celek Opavy zatím drží průběžné 7 místo v tabulce. Zato hokejisté Valmezu vládnou tabulce již s náskokem tří bodů před Orlovou. Navýší tak Bobři svůj bodový zisk? Zápas začíná netradičně v Úterý 17. listopadu v 18:00.
16.11.Malí Bobříci hostili Uherské HradištěJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 15.11.2009 hráli na domácím ledě malí Bobři proti Uherskému Hradišti. Svého soupeře se nezalekli a první dvě utkání vyhráli. Pak se ale štěstí přiklonilo na stranu hostí, kteří vyhráli zbylá utkání.
17.11.Bobři si vezou z Opavy dva body, rozhodla třetí třetinaOPA - VAL 4:5, 16.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V tomto kole zajížděli hokejisté Valašského Meziříčí na led Slezanu Opava. Po druhé třetině sice Bobři prohrávali už 3:1, ale po srdnatém výkonu ve třetí části dokázali zápas dokonce otočit, nicméně zásluhou elitního domácího střelce Glabazni po šedesáti minutách svítilo na výsledkové tabuli nerozhodné skóre 4:4. Druhý bod zajistil Bobrům kapitán mužstva Pavel Šebesta.
18.11.Doufám, že odčiníme prohru z Jičína a vyhrajeme pro fanoušky, říká Roman VaněčekOPA - VAL 4:5, 16.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po parádni třetí třetině svítil na výsledkové tabuli stav 4:4. Nutno říct že Bobři prohrávali už 3:1. V prodloužení však povedenou tečí rozhodl o bodu navíc pro Bobry kapitán Pavel Šebesta. O dojmy z tohoto zápasu, jsme požádali útočníka Bobrů Romana Vaněčka.
19.11.Derby s Novým Jičínem je opět zde!VAL - NJI 9:4, 17.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 21.11. na led Bobrů zavítá průběžně pátý tým 2. ligy skupiny Východ, a sice Nový Jičín, ten ,jak již bylo řečeno vzhledem ke svému postavení v tabulce, pojede do Valašského Meziříčí pro nějaký ten bodík, určitě by se totiž rád připojil k pronásledovatelům Valašského Meziříčí, kterými jsou Orlová, Hodonín a Přerov.
21.11.Bobři vítězí v derby nad Novým Jičínem, rozhodla druhá třetinaVAL - NJI 9:4, 17.kolo | Michal Václav, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři potvrdili svou střeleckou formu z minulých zápasů a v derby porazili svého nejbližšího soupeře východní skupiny II. ligy, celek Nového Jičína poměrem 9:4. Hokejistům Valašského Meziříčí výborně vyšla především druhá třetina zápasu, ve které prakticky rozhodli o tom, že tři body zůstanou na Valašsku. Za domácí se dvěmi brankami v zápase prosadili útočníci Vaněček a Brunec, za hosty se taktéž dvěmi brankami prosadil Marek Pavlačka, který si v minulosti vyzkoušel i dres domácích Bobrů.
21.11.My jezdíme všude vyhrát, říká s úsměvem Jan MatějnýVAL - NJI 9:4, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po derby s Novým Jičínem jsme požádali o dojmy z utkání střelce důležitého druhého gólu Jana Matějného."bylo to úplně do prázdné, takže na tom nebylo nic těžkého", popsal svůj gól bývalý hráč Vítkovic.