archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.O body bojují také mladí BobřiJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O ligové body bojují nejen hráči A týmu, ale i naše mladé naděje. Mladí hokejisté s Bobrem na prsou nastupují v několika věkových kategoriích. Kromě 5. a 7. tříd je to i třída čtvrtá. Jak si naděje mezříčského hokeje vedou? To se dočtete v tomto článku.
2.11.Bobři deklasovali Uherské Hradiště, Slovák opět s nulouUHR - VAL 0:9, 16.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí zajížděli na led Uherského Hradiště s odhodláním zopakovat výborný výkon po valašském derby a přivést zpět na Valašsko nějaké body. O tom, že to budou body právě tři, se rozhodlo ve druhé a třetí třetině. Domácí hokejisté drželi s Bobry krok pouze první periodu, ve které si dokázali vytvořit několik slibných a vyložených šancí. Ve druhé a třetí části hry se však hostující hráči z Valašského Meziříčí rozstříleli a postupně přidávali jednu branku za druhou, až se jejich brankostroj zastavil na čísle 9. Bobři tak zvítězili ve třetím utkání v této sezóně na ledě soupeře za plný bodový zisk. Domácí hráči, kteří postrádali několik zraněných hráčů ve svém týmu, si několikrát vylámali zuby na skvěle chytajícím brankáři Jiřímu Slovákovi, který zopakoval bezchybný a parádní výkon i na ledě Slováckého týmu. Bobři si tak připisují prozatím nejvyšší vítězství v této druholigové sezóně a věříme, že střeleckou produktivitu přenesou i do dalších zápasů.
3.11.Určitě budeme chtít hrát ze zabezpečené obrany, říká o nadcházejícíh zápasech Lukáš ZábojníkUHR - VAL 0:9, 16.kolo | Jakub Nikl, Petr NerušilV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po povedeném zápase v Uherském Hradišti, kdy Bobři dokázali nastřílet devět branek, jsme se zeptali na dojmy obránce Lukáše Zábojníka, který byl do Valašského Meziříčí zapůjčen na střídavé starty z extraligového Zlína.
4.11.Bobři zajíždějí do FrýdkuFRM - VAL 1:2, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - K dalšímu zápasu hráči Valašského Meziříčí zajíždějí na led Frýdku-Místku. Nejenom,že Frýdek je nepříjemný soupeř, ale ValMezu se na ledě tohoto soupeře tradičně nedaří. Podaří se ValMezu zvítězit a poodskočit tak bodově svému soupeři?
5.11.Bobři porazili v prodloužení Frýdek-MístekFRM - VAL 1:2, 17.kolo | Michal VáclavBobři z Valašského Meziříčí prodloužili svou vítěznou sérii a na ledě Frýdku-Místku dokázali porazit domácí celek v prodloužení. Domácí se sice ujali vedení v zápase brankou Diviše jako první, který tak překonal kouzlo hostujícího brankáře Slováka, jenž více jak dva zápasy nedostal branku. Následně však svou premiérovou brankou v sezoně vyrovnal stav utkání ofenzivní obránce Milan Ovšák. Od poloviny zápasu tak byla k vidění spousta šancí na obou stranách, ovšem oba brankáři svými skvělými zásahy již do konce třetí třetiny nedovolili hráčům skórovat. Přišlo tedy na řadu prodloužení, ve kterém vystřelil druhý bod pro Bobry jeho nejproduktivnější hráč Martin Ambruz. Bobři tak prodloužili svou vítěznou sérii z hostujícího ledu již na tři zápasy v řadě.
6.11.V prodloužení jsme je přetlačili, říká Ondřej MartiníkFRM - VAL 1:2, 17.kolo | Jakub Nikl, Petr NerušilV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase ve Frýdku-Místku se s námi podělil o dojmy z utkání útočník Ondřej Martiník, který předloňskou sezonu působil právě ve Frýdku. Má na toto angažmá nějaké speciální vzpomínky? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
8.11.Bobři zajíždějí na led Nového Jičína, dokáží zvítězit i ve čtvrtém utkání na ledě soupeře?NJI - VAL 2:5, 18.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí ve svém dalším utkání sehrají zápas s nedalekým Novým Jičínem, kterého v prvním vzájemném měření sil porazili na domácím ledě rozdílem sedmi branek. Nyní Bobři zajíždějí na led Nového Jičína, kterému se letos sice výsledkově nedaří, nicméně v posledním domácím zápase proti VHK ukázal, kde jsou jeho přednosti, a ze zápasu si připsal do tabulky bod. Bobři tímto zápasem zakončí svou šňůru čtyř venkovních utkání hraných za sebou, ve kterých se doposud Bobrům vždy dařilo a odešli vítězně. Derby mezi Novým Jičínem a Valašským Meziříčím začíná ve středu, 9.listopadu od 18.00 hodin na zimním stadionu města Nového Jičína.
9.11.Další vítězné derby pro Bobry - z Nového Jičína vezou všechny bodyNJI - VAL 2:5, 18.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí si připsali další cenné vítězství do tabulky 2. ligy, když dokázali porazit hokejisty Nového Jičína na jejich ledě 5:2. O branky vítězného týmu se postarali Michal Vodný, Roman Rác, Patrik Dostál a dakrát přesně zamířil Martin Varga. Hráčům domácího celku se dlouho nedařilo překonat zeď v bráně jménem Jiří Slovák, který poprvé kapituloval až ve třetí třetině, kdy už Bobři měli bezpečný čtyřbrankový náskok. Zlepšující se Bobři se tak dostali nadostřel týmům z horních pater tabulky.
11.11.Poruba míří na horký valašskomeziříčský ledVAL - POR 4:3, 19.kolo | Jan KramářPo úspěšném utkání v Novém Jičíně čeká Bobry opět další soupeř z konce tabulky, a sice znovuzrozený tým z Poruby. HC RT TORAX Poruba 2011, jaký je nový název klubu z Ostravy, do Valašského Meziříčí přijede v sobotu 12. 11. a úvodní buly zápasu bude vhozeno v 17:00.
12.11.Bobři zvítězili s ostravskou Porubou a prodloužili šňůru vítězných utkáníVAL - POR 4:3, 19.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí po čtyřech odehraných zápasech na ledě soupeřů přivítali na svém ledě ostravský celek z Poruby s cílem prodloužit vítěznou sérii z předchozích utkání. Domácí začali výborně a na začátku druhé třetiny již vedli o čtyři branky. Poté však dostali šanci hosté ve svých přesilových hrách a dokázali snížit na rozdíl dvou branek. Ostravští hráči vycítili šanci na vyrovnání a od poloviny utkání byli na ledě aktivnějším a bojovnějším týmem. Zákroky domácího Jiřího Slováka však držely Bobry nad vodou. V závěrečném náporu hosté snížili na rozdíl jediné branky a bylo zaděláno na pořádné drama. To však již Bobři nepřipustili i přes power play hostů doslova vydřeli tři body. Bobři tak prodloužili svou vítěznou sérii již na pět utkání v řadě.
13.11.Chceme získávat bod za bodem, říká Werner HartmannVAL - POR 4:3, 19.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dalším vítězném utkání, ve kterém Bobři přehráli ostravskou Porubu, jsem požádal o dojmy z utkání obránce Wernera Hartmanna, který k výhře přispěl golem a asistencí. S Wernerem jsme si povídali nejen o zápase s Porubou, ale třeba i o nadcházejím utkání v Prostějově. Více se dočtete v tomto článku.
14.11.Bobři se pokusí zahryznout JestřábyPRO - VAL 7:0, 20.kolo | Jan KramářV příštím kole se pokusí přerušit šňůru vítězství valašskomeziříčského týmu soupeř z Prostějova. Bobři budou mít potvrzení stoupající formy o to stižené, jelikož se zápas uskuteční na ledě týmu z Hané. Navíc Prostějov má Bobrům co vracet, v posledním vzájemném zápase jej Bobři totiž porazili fotbalovým výsledkem 1:0. Hanáci se nacházejí v současné době na třetí příčce v tabulce a potřebují body, aby se vyšplhali na druhé místo, které okupuje Přerov. To samé ovšem platí i o Valašském Meziříčí, které body potřebuje snad ještě více, jelikož se nachází na sedmé příčce a na třetí Prostějov ztrácí rovné tři body, o které budou Prostějov s Valašským Meziříčím ve středu od 18:00 bojovat!
16.11.Bobři nenavázali na předešlé výkony a z Prostějova odjíždí s vysokou porážkouPRO - VAL 7:0, 20.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí po sérii vítězných zápasů zajížděli na led prostějovských Jestřábů, kde se jim však vůbec nedařilo, nenavázali na své předešlé výborné výkony a utrpěli vysokou porážku. V první třetině sice branka nepadla, zato ve druhé periodě si Prostějov udělal z hostující brány střelnici a postupně přidával jednu branku za druhou. Pět branek ve druhé třetině hovoří za vše. Ve třetí části hry se domácím podařilo překonat střídavšího brankáře hostů ještě dvakrát, přičemž Bobři nezaznamenali ani čestný úspěch. Bobři tak ukončili svou šňůru pěti vítězství vysokou porážkou a v dalším kole jej čeká soupeř z nejtěžších – ve vyměněném pořadatelství tým AZ Havířov.
17.11.Nic není nemožné, burcuje před zápasem s Havířovem nová posila Bobrů - Marek KneblPRO - VAL 7:0, 20.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po nepovedeném zápase v Prostějově jsem požádal o dojmy novou akvizici v dresu ValMezu. Tímto hráčem je útočník Marek Knebl, který naposledy působil v Uherském Hradišti. Marek má za sebou dva zápasy v dresu s bobrem na prsou. Jak je zatím ve ValMezu spokojený? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
18.11.Bobři se jedou pokusit odčinit své zaváhání do HavířovaHAV - VAL 3:1, 21.kolo | Jan KramářV dalším zápase čeká hokejisty Valašského Meziříčí lídr soutěže, hokejisté Havířova. Bobři pojedou do Havířova odčinit svou vysokou porážku z Prostějova, kde se jim zápas nevyvedl a prohráli vysoko 7:0! Valašskomeziříčští hráči navíc půjdou do zápasu určitě s chutí, neboť jak řekla nová tvář v dresu Bobrů k nadcházejícímu zápasu, Marek Knebl, „Nic není nemožné!“, takže se bude určitě na co dívat.
19.11.Bobři padli i s HavířovemHAV - VAL 3:1, 21.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nevydařené utkání v Prostějově chtěli Bobři odčinit na ledě Havířova. Havířov ale potvrdil roli favorita a do konce druhé třetiny se dostal až do vedení 3:0. Na 3:1 snížil Martin Ambruz. Více už ale Bobři nestihli. Nepomohla jim ani závěrečná power-play. A tak si ValMez odváží z Havířova porážku 3:1.
22.11.Bobři přivítají na svém ledě KarvinouMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí ve svém dalším vzájemném utkání přivítají na svém ledě celek HC plus Oil Karviná, která letos patří k favoritům celé soutěže. Bobři v předešlém vzájemném měření sil prohráli na ledě Karviná vysokým rozdílem osmi branek, proto je již zajisté v hlavách domácích hráčů myšlenka na odplatu a vítězství. Zápas mezi Valašským Meziříčím a Karvinou začíná ve středu, 23. listopadu, od 18. hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
23.11.Domácí Bobři nestačili na KarvinouVAL - KAR 3:7, 22.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Velmi nepovedená první polovina středečního utkání, kterou domácí Bobři prohráli 0:5, stála hokejisty Valašského Meziříčí šanci na bodový zisk proti týmu z Karviné. Až poté, co hostující hráči polevili, se do hry dostali také Bobři. Od té doby skóre narůstalo na obou stranách až ke konečnému výsledku 3:7. Karviná tak i po druhé v letošní sezóně nasázela Valašskému Meziříčí velké množství branek. O přesné zásahy Bobrů se postarali Róbert Balga, Milan Ovšák a Milan Kopecký.
25.11.Bobři hostí Slezan OpavaVAL - OPA 6:1, 23.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 26. listopadu přivítají domácí Bobři z Valašského Meziříčí nepříjemného soupeře z Opavy. Tabulka 2. ligy sk. Východ je v současné době vyrovnaná, co se počtu odehraných zápasů týká. To znamená také to, že soutěž je přesně ve své polovině. Opava se v tomto stádiu soutěže nachází na výborném čtvrtém místě a Bobři, jenž se nachází na místě sedmém, ztrácejí na svého sobotního soupeře osm bodů. To svědčí o vyrovnanosti tabulky, vždyť mezi sedmým a třetím místem je rozdíl pouhých devíti bodů.
26.11.Bobři rozstříleli OpavuVAL - OPA 6:1, 23.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole hostili Bobři celek Opavy. Po prvních 10 minutách, kdy byli aktivnější hosté, se Bobři dokázali prosadit poprvé. Po té se Bobři dokázali dostat až do tříbrankového vedení 4:1. Tento stav platil na konci druhé periody. V poslední části Bobři přidali další branky a zvítězili 6:1. Střelecky se prosadili bratři Vargové. Miroslav dal jednu branku, jeho bratr David dokonce dvě. Mezi nejlepší hráče utkání dále patřil Martin Ambruz nebo mladý útočník Roman Rác. Velkou měrou k vítězství přispěl také brankář Jiří Slovák.