Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Bobři vybojovali v Novém Jičíně tři body !NJI - VAL 1:3, 23.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí zajíždělo k velice důležitému utkání do Nového Jičína s odhodláním bodovat a protáhnout tak zisk bodů na tři utkání v řadě. A že to odhodlání vzali hokejisté vážně, ukázala již první třetina, ve které se prosadili hostující Valaši zásluhou Deutsche a Martina Vargy. Ve druhém dějství dějství přidali Valaši další branku z hole Jana Heči, která znamenala klid na hokejky Bobrů. Třetí třetina přinesla mnoho vyloučených na obou stranách, domácím se přeci jenom podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Valaši však svým bojovným a trpělivým výkonem vezou z Nového Jičína tři body.
29.11.Bobři zajíždějí k velmi důležitému zápasu do Nového JičínaNJI - VAL 1:3, 23.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři zajíždějí k veledůležitému zápasu do Nového Jičína. Ten se nachází na desátém místě a je jen o čtyři body před nimi. Bobři i Nový Jičín v posledním kole vyhráli, a tak nás jistě čeká velmi vyrovnaný a zájímavý zápas. Přijeďte Bobry podpořit!
27.11.Bobři poráží Přerov a připisují si další důležité body!PRE - VAL 1:2, 22.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - po Hodonínu, který okupoval přední příčky tabulky si nyní Bobři vyšlápli i na Zubry z Přerova, na které se jim letos oproti minulým sezonám daří. Bobři předvedli opětovně svou bojovnost a zaslouženě si připisují tři tolik potřebné body do tabulky. Za Valachy se v utkání trefil 2x Miroslav Varga.
26.11.Bobři začínají sérii venkovních zápasů v PřerověPRE - VAL 1:2, 22.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu začnou Bobři sérii venkovních zápasů. Doma nastoupí až 14.12. proti Prostějovu. Nyní je čeká zápas s Přerovem, který se nachází zhruba ve středu tabulky. V posledním zápase Přerov prohrál proti Novému Jičínu, a tak jistě budou jeho hráči chtít tuto prohru odčinit. Bobři v minulém zápase porazili třetí Hodonín a budou chtít na výkon navázat.
25.11.Mladší i starší žáci porazili Uherský Ostroh !redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladším i starším žákům HC Bobři Valašské Meziříčí se podařily zápasy proti svým vrstevníkům z Uherského Ostrohu na jedničku. jak mladší, tak i starší jejich kolegové dokázali slovácký tým celkem jednoznačně porazit.
24.11.Čím více dostávám příležitost naskočit, tím více si na ledě věřím, říká útočník Tomáš PryclMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V zápase proti Hodonínu nastupoval ve třetím útoku odchovanec valašskomeziříčského hokeje, Tomáš Prycl . Jak tento útočník zhodnotil samotný zápas s SHK nebo co by chtěl vzkázat všem fanouškům Bobrů se dočtete níže ve článku.
23.11.Dorost dnes proti Brodu opět potvrdil roli favoritaVAL - UHB 5:2, 9.kolo | Tomáš Koutný

HOKEJ: Dorostenci HC Bobři Valašské Meziříčí přivítali na svém ledě stejně staré chlapce z HC Uherský Brod.

23.11.Bobři v kombinované sestavě vyválčili s Hodonínem po bojovném a poctivém výkonu tři body !VAL - HOD 3:2, 21.kolo | Tomáš Koutný, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí přivítali v dalším kole celek z horních pater tabulky - SHK Hodonín. Bobři nastoupili narozdíl oproti svému soupeři ze Slovácka k utkání ve značně kombinované sestavě, kdy postrádali celkem 8 hráčů z důvodu zranění či nemoci! Valmez a jeho hráči přesto podali jeden z nejlepších bojovných výkonů v této sezoně a po zásluze si připisuje tři body! Za domácí se trefili Jan Heča a dvakrát David Varga. Bobři zaslouží po dnešním výkonu poděkování a velkou pochvalu za bojovnost, která by je měla zdobit i nadále.
22.11.Do Valmezu zajíždí Hodonín. Povede se Bobrům konečně vyhrát?VAL - HOD 3:2, 21.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu zavítá do Valmezu Hodonín. Tomu se letos celkem daří a nachází se zatím na skvělém třetím místě v tabulce. V posledním zápase porazil doma Nový Jičín 4:2, a tak budou jeho hráči určitě dobře naladěni. Bobři se stále potácejí na posledním místě tabulky, pojďme je podpořit a pomoct tak získat 3 body!
20.11.Bobři podlehli vysoko PoruběPOR - VAL 7:1, 20.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dnešním utkání Bobři zajížděli na led Poruby. Utkání se již od začátku vůbec nevyvíjelo dobře pro Bobry a nakonec tak i skončilo. Poruba led jasně ovládla a zaslouženě vyhrála. Jedinou branku Bobrů vstřelil Miroslav Varga.
20.11.Dorostenci si dnes ROZHODNĚ zasloužili vyhrátVAL - NMV 4:4, 6.kolo | Tomáš KoutnýVe středu 20. listopadu neodjeli Bobři jen do Poruby, ale jejich nástupci v podobě dorostenců přivítali na svém ledě patrně svého největšího soupeře - Nové Mesto nad Váhom.
19.11.Bobři zajíždějí na led PorubyPOR - VAL 7:1, 20.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři zajíždějí na led Poruby. Ta se zatím nachází na skvělém druhém místě a je velmi dobře rozjetá. Bobři se potácejí stále na posledním místě a tento zápas pro ně bude jistě velmi složitý a těžký.
18.11.Mladší i starší žáci vysoko zvítězili nad soupeřem z Brumova-BylniceredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší i starší žáci tentokrát přivítali na svém ledě celek Brumov-Bylnice a oba dva zástupci klubu Bobrů svého protivníka celkem jednoznačně přehráli.
18.11.Dorost porazil Brumov-BylniciDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci se v rámci 8. kola utkali na soupeřově ledu s HC Brumov - Bylnice. Ačkoli se soupeř pohybuje v druhé polovině tabulky a papírově byli favorité Bobři, tak začátek utkání tomu vůbec nenasvědčoval.
17.11.Mladší žáci Brumov rozstříleliVAL - BMB 16:4, 10.kolo | Tomáš KoutnýV neděli v 10,15 hodin začal dvojzápas mezi žáky HC Bobři Valašské Meziříčí a HC Brumov-Bylnice. Jako první se podle hokejových regulí proti sobě postavily ročníky 2002 a mladší.
17.11.Čtyřgólový Brodek vystřílel starším žákům tři bodyVAL - BMB 4:1, 10.kolo | Tomáš KoutnýV neděli v 10,15 hodin začal dvojzápas mezi žáky HC Bobři Valašské Meziříčí a HC Brumov-Bylnice. Starší žáci po brankostroji mladších získali také tři body, především díky velkému dni Jiřího Brodka.
16.11.Technika udělila Bobrům lekci z produktivityVAL - TEC 1:7, 19.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí si chtěli po nevydařeném valašském derby spravit chuť na brněnské Technice. První třetinu sice domácí hráči prohráli jednobrankový rozdílem, nicméně ihned ve druhé části proměnil trestné střílení Miroslav Varga a vyrovnal stav utkání. Že to ovšem bylo ze strany Bobrů vše nikdo asi nečekal. Hosté druhou část jasně ovládli a přidávali jednu branku za druhou, když se na své branky ani nikterak "nenadřeli". Konečný výsledek rozdílu šesti branek sice situacím na ledě neodpovídal, ale je určitě k zamyšlením nad produktivitou a přístupu hráčů k utkáním!
15.11.Bobři doma přivítají Techniku BrnoVAL - TEC 1:7, 19.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu zavítá do Valmezu Technika Brno. Ta se zatím po svém návratu do skupiny Východ nachází zhruba ve středu tabulky. Bobři se stále nacházejí na posledním místě a budou se chtít konečně odpichnout ode dna. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas.
14.11.Bobři ani napodruhé Vsetín neporaziliVSE - VAL 4:1, 18.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí zajížděli na led Vsetína, kde chtěli odčinit domácí porážku z minulého derby. O osudu zápasu tak možná rozhodla již první minuta, ve které Bobři neproměnili trestné střílení a naopak následně domácí dokázali ke konci první třetiny dvakrát skórovat. I přes snížení stavu Zdeňkem Novosadem však domácí přidali ještě dvě branky a rozhodli tak o tom, že tři body zůstávají na Vsetíně.
12.11.Mladší žáci porazili Uherské Hradiště, starší žáci naopak prohráliredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - další zápasy sehráli mladší a starší žáci Bobrů na domácím ledě, kde hostili celky z Uherského Hradiště. Mladším žákům se podařilo své vrstevníky porazit, starší žáci i přes dobrý výkon na svého soupeře nestačili.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS