Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2010 vyšly tyto články:

1.5.I v Neratovicích vybojovali nejmenší Bobři vynikající 3. místoMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Druhý dubnový víkend, přesněji od 9.-11.4 2010 byli malí Bobři pozváni na velmi silně obsazený turnaj "Prevent cup 2010" do Neratovic. Osobně nás na tento turnaj pozval bývalý trenér Letňan, p. Miroslav Hes, který byl se svým týmem na našem Vánočním turnaji. Tentokrát sestavil svůj vlastní tým, který hrál pod názvem GOOOL TEAM. Zpestřením byla také účast dvou finských hráčů v tomto mužstvu.Velmi jsme si pozvání cenili a zároveň to byl pro kluky takový bonbónek a odměna za celoroční úsilí a snahu.
6.5.Sezona byla velmi úspěšná, říká Jan Dědek o výkonech juniorů ValmezuLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po konci sezony přicházi doba zhodnocení a bilancování nad minulým hokejovým ročníkem. Jako první přichází zhodnocení sezony juniorů. O to jsem požádal trenéra juniorky a taky asistenta u A týmu Jana Dědka.
13.5.Zhodnocení sezony nejmenších bobřích hokejistůJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další díl seriálu o zhodnocení minulé sezony tentokrát má ve své hlavní roli naděje mezříčského hokeje nejmladšího věku. 3. a 4. třídy dělaly sobě i Bobrům skvělé jméno. Jak si tedy vedly v uplynulé sezoně a co na to trenér Jaroslav Šilhán? To se dozvíte v tomto článku.
25.5.Mužstvo předvádělo atraktivní a útočný hokej, říká o uplynulé sezoně manažer Petr KovářMichal VáclavHC Bobři Valašské Meziříčí a jeho hráči "A" mužstva měli letos velmi dlouhou a povedenou sezónu. Historický úspěšná sezóna bude ležet dlouho v mysli nejen samotných hráčů, ale také jejich fanoušků. Ohlédnutí a zhodnocení celého ročníku nám poskytl manažer Bobrů Petr Kovář. V čem viděl úspěch znamenající vítězství v základní části 2.ligy a následně i celého play - off znamenající postup do kvalifikace o 1.ligu? To vše se dozvíte v tomto článku.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS