Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2020 vyšly tyto články:

28.5.HC Bobři Valašské meziříčí hledají nové redaktory klubového webuDaniel GargulákZajímáte se o hokej ve Valašské Meziříčí a chtěli byste mu být zase o kousek blíž? Chtěli byste se potkávat s hráči i trenéry v rámci náplně své práce? Potom možná právě vás potřebujeme, hokejová redakce Bobrů hledá nové členy.
28.5.Druholigový aktiv volil podobu soutěžeHokej.czVe čtvrtek se v Praze v dopoledních hodinách sešli zástupci všech druholigových klubů, aby na společném aktivu zvolili ideální variantu podoby druholigové soutěže pro ročník 2020/21. Podle přání a zároveň volby zástupců Valašského Meziříčí byla nakonec zvolena varianta, která přináší 3 skupiny po osmi týmech.
23.5.Valašské Meziříčí podalo přihlášku do 2. ligy. Ve hře jsou dvě varianty herního modeluDaniel GargulákPrvní dobrá zpráva v ustupující době koronavirové je na stole. Klub HC Bobři Valašské Meziříčí podal přihlášku do 2. ligy, kde jej v následujícím ročníku čekají s velkou pravděpodobností noví soupeři, naopak o patro výše, do Chance ligy, se posunuli Draci Šumperk.
20.5.#HokejDoma - 8Sportovní oddělení Českého hokeje a profesionální regionální trenéři připravili další díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. V pořadí už jedenácté pokračování se zaměřuje na aktivity v přírodě a ve videu uvidíte několik oblíbených cvičení Filipa Hronka, obránce Detroit Red Wings.
18.5.A-tým začal suchou přípravu i s Kajabou. Romančík končíKlubOd začátku minulého týdne se začal A-tým připravovat na novou sezónu. Pod vedením trenérů Josefa Doboše a jeho asistenta Lukáše Plška nevynechá mužstvo ani pravidelné lekce kondičního kouče Alexandra Riga.
18.5.Jak pomohly peníze z benefice?KlubOd benefice s podtitulem Každá stovka pomáhá uplynuly tři měsíce a za tu dobu měla možnost rodina Pernických využít téměř 45 tisíc korun určených pro postižené děti Amálku a Štěpánka. Dnes jsme se s maminkou obou dětí spojili a zjistili jsme, jak jsme společně pomohli.
11.5.AKTUALIZOVÁNO: Mladí Bobři začínají trénovatKlubVzhledem vývoji pandemie Covid19 v ČR a s tím souvisejícím rozvolňováním opatření je možno opět započít tréninkové jednotky dětí. A tak mladým bobříkům začíná za dodržování hygienických norem letní příprava! Začínáme ve středu 13. května!
9.5.#HokejDoma - 7KlubDo dalšího pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL zapojilo oddělení rozvoje ledního hokeje ve spolupráci s regionálními trenéry Filipa Chytila. Útočník New York Rangers se zaměřil na speciální cvičení s dřevěnými tyčemi, které si může každý mladý hokejista vyzkoušet doma, na zahradě nebo v parku.
3.5.#HokejDoma - 6KlubSportovní oddělení Českého hokeje a profesionální regionální trenéři připravili další díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. V pořadí už deváté pokračování se zaměřuje na střelbu a ve videu uvidíte několik oblíbených cvičení zástupců NHL Filipa Hronka s Filipem Zadinou z Detroit Red Wings.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS