Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2012 vyšly tyto články:

23.6.Druhá liga letos se změnami, přibudou valašská derbyredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve čtvrtek 21. června se v Novém Jičíně sešli zástupci všech klubů východní skupiny II. hokejové ligy a na svém neoficiálním aktivu se shodli na podobě následujícího ročníku 2012/2013. Vše navíc v pátek schválil Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje. Soutěž rozhodně přinese pro fanoušky větší atraktivitu. Novinkou budou vložená utkání, která nabídnou větší porci regionálních derby i soubojů s tabulkovými sousedy. Oproti loňské sezoně se ve skupině Východ představí deset týmů a základní část bude čítat celkem 42 duelů. V úvodním kole Bobři zajíždějí na led Nového Jičína.
21.6.Mladé naděje Bobrů ani po úspěšné sezoně nezahálejíJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Uplynulá sezona je dávno za námi a ta nadcházející se pomalu, ale jistě, blíží. Je tady tedy to, čemu se žádný hokejista ve své kariéře nevyhne - letní příprava. Přestože mužský "A" tým se letos sejde až společně na ledě, jejich mladší následovníci pilně trénují na "suchu" na další sezonu, která by mohla být v jejich podání stejně úspěšná, jako ta minulá.
7.6.Zapoj se do soutěže a vyhraj dres Bobrů!Michal VáclavHokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí ve spolupráci s redakcí připravili pro fanoušky klubu soutěž o dres Bobrů. Jedná se již o nový typ dresů, který hráči premiérově oblékali v ročníku 2011/2012. Principem soutěže je zodpovědět správně na tři položené otázky. Pojďte si tedy všichni zasoutěžit o dres Bobrů, který Vám jistě udělá radost. Ze zaslaných odpovědí bude vylosován jeden výherce.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS