Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.Na led Bobrů přijíždí ŠHK 37 PiešťanyMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pořadí již osmé utkání z celkových jedenácti čeká na hokejisty Valašského Meziříčí v rámci přípravy na nadcházející druholigovou sezónu. Na led Bobrů přijíždí soupeř, hrající 1. Slovenskou hokejovou ligu - tým ŠHK 37 Piešťany. Zatímco Valašské Meziříčí v minulém kole remizovalo s Novým Jičínem 4:4, náš východní soupeř se v rámci přípravy střetnul s celkem VHK Vsetín a na domácím ledě podlehl Valachům 0:3. Piešťany se minulou sezonu probojovaly až do baráže o Slovnaft extraligu, nicméně úspěšné nebyly. Bobry tedy nečeká lehký soupeř a určitě zajisté dobře prověří složení mužstva vedené dvojicí trenérů Sedlák – Dědek. Porazí tedy Bobři svého druhého zahraničního soupeře v přípravě nebo poputuje výhra do nejznámějších slovenských lázní? Zápas začíná v úterý, 1.9. od 18.00 hodin na ZS ve Val.Meziříčí.
29.8.Bobři s Jičínem smírně, hosté v nájezdech úspěšnějšíVAL - NJI 4:4, 7.kolo | Jan Kramář, Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři hostili celek Nového Jičína, se kterým ve vypjatém utkání remizovali 4:4. Samostatné nájezdy však tentokrát vyhráli hosté v poměru 2:1 a vrátili tak porážku Bobrům z domácího prostředí.
29.8.Soupeř se bude více zaměřovat na technické hráče, ví Pavel ŠebestaMichal Václav, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - po zápase s Novým Jičínem jsme se rozhodli položit pár otázek kapitánovi Bobrů Pavlovi Šebestovi. Ten nejen zhodnotil samotný zápas, ale i nastínil další možné působení v nadcházející sezoně. "Vše bude záležet na mém mateřském klubu z Poruby" nastínil další působení v dresu Valašského Meziřící. Věřme tedy, že vše dobře dopadne a tento vynikající technický hráč bude v dresu Meziříčí působit i nastávající sezonu.
28.8.Uspěje Valašské Meziříčí i napodruhé proti Novému Jičínu?Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další přípravný zápas odehrají muži Valašského Meziříčí proti svému minulému hostiteli a soupeři - HC Gedos Nový Jičín. Úterní derby vyhráli Bobři v poměru 1:4 kdy za domácí se trefil Bacul a za hosty postupně Bokroš, Sochorek, Matějný a Šebesta. Odveta na zimním stadionu ve Val. Meziříčí začíná v pátek, 28.8. od 18. hodin. Uspějí tedy opět hokejisté Valašského Meziříčí nebo to budou novojičínští?
25.8.Bobři vyhráli v Novém JičíněNJI - VAL 1:4, 6.kolo | M ichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes zajížděli na led svého nejméně vzdáleného soupeře a porazili jej v poměru 1:4. V následujících trestných stříleních bylo hokejové štěstí opět na straně hostů a Meziříčí zvítězilo 2:3. Odveta se hraje v pátek, 28.8. na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
24.8.Bobři zajíždějí do Nového Jičína Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pořadí šestý přípravný zápas čeká na hokejisty Valašského Meziříčí. Soupeřem jim bude tentokrát celek HC Gedos Nový Jičín. Jak si povedou oba týmy se dozvíme v úterý, 25.8. na zimním stadionu v Novém Jičíně. Zápas začíná v 18.hodin.
22.8.Bobři porazili v odvetě PřerovVAL - PRE 4:3, 5.kolo | Michal Václav, Aleš NovotnýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí využili domácí prostředí a zvítězili nad svým soupeřem z Přerova rozdílem jedné branky 4:3. Tímto odčinili porážku z Kroměříže, kde podlehli na samostatné nájezdy.
21.8.Valašské Meziříčí hostí Zubry z PřerovaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - míří k dalšímu ze série přípravných zápasů. Soupeřem bude tým HC Zubr Přerov, se kterým Bobři prohráli v úterý na ledě Kroměříže až po samostatných nájezdech 3:4. Zápas začíná v pátek, 21.8. v 18.00 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
19.8.Nejmenší Bobři vítězíMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nejmladší hráči HC Bobři Valašské Meziříčí abslvolovali celý minulý týden herní soustředění na domácím stadionu. Každý den byly dva tréninky na ledě, kde se svědomitě připravovali na nadcházející sezónu. Mezi tréninky by naplánován doprovodný program ( bowling, fotbálek nebo koupaliště) Po skončení tohoto soustředění se všechny věkové kategorie zúčastnily svých turnajů.
19.8.s Přerovem jsou utkání vždy vyhecovaná, říká Přemysl VašutMichal VáclavPřemysl Vašut - posila do obrany ze sousedního Nového Jičína. Také on pomohl brankou v přípravaném zápase proti Přerovu k nerozhodnému stavu po šedesáti minutách hry.
18.8.Bobry prověří PřerovMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Čtvrtý přípravný zápas čeká na Bobry z Valašského Meziříčí. Ti zajíždějí do Kroměříže, kde sehrají utkání proti týmu HC Zubr Přerov. Přerovští hokejisté mají právě v tomto městě dočasný hokejový azyl, neboť jejich stadion prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Zápas začíná v 18.hodin.
18.8.S Přerovem rozhodly až nájezdy PRE - VAL 4:3, 4.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přes nepříznivý vývoj utkání, kdy hostující Bobři prohrávali již o dvě branky se mužstvo vedené trenérem Sedlákem zvedlo a průběžně otočilo vývoj utkání ve svůj prospěch. Tedy přesně řečeno do 53.minuty, kdy domácí útočník Hanák nejdříve vyrovnal, aby v následných samostatných nájezdech jako jediný z obou týmů proměnil trestné střílení a rozhodl tak o vítězství Přerova.
16.8.Martin Varga: Góly bych vyměnil za vítězstvíVSE - VAL 6:2, 3.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dvougolový návrat po zranění nohy, si v pátek připsal Martin Varga. Nejstarší z bratrů Vargů vstřelil jediné dva góly Bobrů, kteří tak prohráli se Vsetínem 6:2.
15.8.Vsetín poprvé vítězí v derbyVSE - VAL 6:2, 3.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zasloužené vítězství domácích a malá produktivita hostů. I tak by se dal nazvat přátelský zápas mezi VHK Vsetín a Bobry z Valašského Meziříčí. Vsetín poprvé ze 4 vzájemných zápasů vítězí nad svým rivalem a připisuje si tak první výhru v novodobé historii klubu nad nedalekým soupeřem ze soutoku dvou Bečev.
13.8.Zhodnocení hokejového kempu mládeže s předsedou BobrůMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - v období od 26.7.-31.7.2009 probíhal na meziříčském zimním stadionu hokejový kemp mládeže pod záštitou Czech Hockey Ministry International /CHMI/. O zhodnocení této akce jsme požádali předsedu HC Bobři Ing. Josefa Vávru.
12.8.Mladí bobříci jdou do boje!Lukáš Pořický, Michal VáclavNejen muži A týmu Bobrů, ale i jejich nejmladší naděje vyjíždějí k přípravným zápasům před novou sezonou. A první turnaj pořádají meziříčtí nejmenší Bobři na svém ledě. Jak si naše naděje povedou, se můžete přesvědčit sami, a to 15. srpna na ZS ve Valašském Meziříčí.
11.8.Třetí derby opět pro BobryVAL - VSE 5:4, 2.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přes výborný výkon hostujícího brankáře Lukáše Plška prohrál Vsetínský tým již třetí Valašské derby. Za Valašské Meziříčí nastoupil v bráně ze začátku zápasu Jakub Mocek, kterého vystřídal v polovině zápasu Metoděj Vašut. Zápas se až na pár výjimek odehrál v celkem poklidném přátelském utkání.
11.8.Miroslav Varga: Do zápasu jsem dal srdíčkoVAL - VSE 5:4, 2.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Miroslav Varga, nejmladší z hokejového klanu Vargů. Teprve 18-náctiletý štírek dostal v přesilové hře důvěru trenéra Sedláka a vstřelil důležitou branku utkání a to branku vítěznou. Tímto jsi zažádal o pozornost nejen u fanoušků Bobrů, ale také u trenérů, kteří ví, že jim vyrůstá další nadějný hráč.
9.8.Valašské derby se blížíMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již jen dva dny a uskuteční se druhý přípravný zápas Bobrů z Valašského Meziříčí před nadcházející sezonou. Tým, který vedení klubu zvolilo za svého soupeře netřeba dlouho představovat - sousední VHK Vsetín. Zápas začíná 11.8.2009 v 18.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
7.8.Bobři v přípravě vítězněVAL - SOS 7:5, 1.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zaglebie Sosnowiec - účastník nejvyšší polské hokejové ligy byl prvním soupeřem v přípravě na nadcházející druholigovou soutěž domácích Bobrů. Domácí hokejisté zvítězili v poměru 7:5 a připsali si tak cenné vítězství proti týmu, který loňskou sezonu skončil na 6.místě polské extraligy.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS