Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2008 vyšly tyto články:

27.9.Bobři doma zdolali ŠternberkVAL - STE 4:2, 5.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí i ve svém druhém domácím představení nezaváhali a porazili v sobotním podvečerním utkání Šternberk 4:2. Šternberk nepatří k oblíbeným mužstvům Bobrů, prezentuje se dobrou obranou v čele s gólmanem Pekařem, tvrdou hrou (někdy na hranici únosnosti) a nebezpečnými brejky.
24.9.Bobři otočili zápas v PelhřimověPEL - VAL 3:5, 4.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí odjížděli ke svému nejvzdálenějšímu soupeři bez tří hráčů základní sestavy (Růčka, Zimmer, Sochorek – prac.povinnosti, resp.nemoc), ale s maximálním odhodláním bodovat i v Pelhřimově. Začátek utkání tomu ale vůbec nenasvědčoval, Bobři už po dvou minutách prohrávali 2:0 a vypadalo to na debakl. V tu chvíli by nikdo nevsadil na Bobry ani „zlámanou grešli“.
17.9.Lovná sezóna nezačala pro Draky úspěšně, Bobří hráz odolalaSUM - VAL 2:4, 3.kolo | hcK nedělnímu utkání odjížděli Bobři na led největšího favorita naší skupiny sice bez nemocného Dalibora Sochorka, ale s cílem co nejvíce Draky potrápit při svém prvním vystoupení v letošním ročníku před domácími fanoušky.
13.9.Bobři v prvním kole nezaváhali, z Břeclavi vezou tři bodyBRE - VAL 4:9, 1.kolo | Šárka Libenská, Martin DanešV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Drama a napětí se v prvním druholigovém zápase nekonalo. Hlavní role obsadili meziříčští Sochorek se Šebestou a zařídili vítězství pro Bobry v poměru 4:9.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS