Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.V dalším lokálním derby přijede na Bobří hráz KopřivniceVAL - KOP 3:5, 6.kolo | Richard MüllerV rámci šestého kola druhé hokejové ligy přivítají Bobři na svém ledě soupeře z nedaleké Kopřivnice. Na hráče z města Tatrovek nemají Valaši z minulé sezony moc dobré vzpomínky, ale v přípravě si s nimi dvakrát poradili. Bobrům se nepovedlo zvítězit v Novém Jičíně, a nenavázali tak na dobrý výsledek ze sobotního utkání s Hodonínem, což ale budou chtít před domácím publikem napravit. Utkání začíná v sobotu 1. 10. od 17:00.
29.9.Členská schůze rozhodla o velké změně ve vedení klubuTisková zprávaČtvrteční zasedání členské schůze klubu HC Valašské Meziříčí 2005, z.s., přineslo jednu zásadní změnu. Pozici místopředsedy klubu a řízení mládeže přebral současný manažer Petr Dvořák. Členové výboru přijali rezignaci Pavla Vanducha, který přenechává tuto funkci z důvodu svého pracovního vytížení, avšak členem spolku zůstává i nadále.
28.9.Nový Jičín prodloužil Bobrům čekání na první venkovní bodyNJI - VAL 4:2, 5.kolo | Richard MüllerS velkým odhodláním a touhou po prvních venkovních bodech odjížděli Bobři do Nového Jičína. Před takřka domácí atmosférou, kterou vytvořil hostující kotel fanoušků od soutoku Bečev, však nedokázali ani potřetí uspět na ledě soupeře. Ve vyrovnaném duelu doplatili Bobři na chyby, které rozhodly celé utkání. Výraznou osobou zápasu byl slovenský reprezentant Roman Rác, který v Novém Jičíně hostuje z extraligové Olomouce a nastartoval gólový obrat domácích.
26.9.Další peprné derby se blíží! Bobry čeká cesta do Nového JičínaNJI - VAL 4:2, 5.kolo | Richard MüllerPřestože na středu 28. 9. připadá Den české státnosti, druholigoví hokejisté stráví tento den v plném nasazení. Nejinak tomu bude v nedalekém Novém Jičíně, který bude hostit utkání pátého kola ligy, ve kterém přivítá na svém ledě Bobry z Valašského Meziříčí. Bobři se po výhře nad Hodonínem vyhoupli tabulkou směrem nahoru a na vítězství by chtěli navázat i v Novém Jičíně. Požene Bobry v Novém Jičíně ke třem bodům i početný kotel fanoušků? Začátek utkání je v 18:00.
25.9.Uděláme vše proto, aby byli fanoušci spokojeni, říká obránce Miroslav MikelredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Odchovanec Valašského Meziříčí, obránce Miroslav Mikel se v utkání s Hodonínem podílel dvěma asistencemi na výhře domácích Bobrů proti Drtičům a patří již do základní sestavy svěřenců hlavního trenéra Davida Handla. Jak sám Mirek zhodnotil utkání s Hodonínem či jak zatím hodnotí sezónu u Bobrů?
25.9.Výsledkový servis mládeže 24.- 25.9.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladí Bobři byli o uplynulém víkendu povětšinou úspěšní. Výsledky jejich snažení najdete v článku.
25.9.Zápasy mládeže 28.9.- 2.10.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tento týden má naše mládež na pořadu kromě víkendových také zápasy vložené do sváteční středy. Svou soutěž načínají žáci kategorie 4.tříd.
24.9.Bobři rozdrtili Drtiče z Hodonína šesti brankamiVAL - HOD 6:2, 4.kolo | Richard MüllerPřed Bobry stál těžký úkol, a to vzdorovat aktuálně vedoucímu celku tabulky. To se však Valachům dokonale povedlo a Hodonínu nadělili, zejména po vynikající druhé třetině, šestibrankový "dárek". Mezi nejvýraznější postavy utkání se zařadil Josef Fojtík, který si připsal dva góly a jednu asistenci.
22.9.Ani další utkání nebude jednoduché! Na Bobří hráz má namířeno lídr tabulky HodonínVAL - HOD 6:2, 4.kolo | Richard MüllerJiž čtvrté kolo druhé ligy mají před sebou meziříčští hokejisté, pro které nebyl los na úvod sezony zrovna milosrdný. Tentokrát se pokusí dobýt Bobří hráz, zatím neporažený, Hodonín. Svěřenci trenérů Handla s Dvořákem se pokusí udržet domácí neporazitelnost, která pokračuje již od začátku přípravy. Utkání se odehraje v sobotu 24. 9. 2016 od 17:00. Přijďte opět vytvořit domácím borcům co nejlepší kulisu!
22.9.V lize můžeme porazit kohokoliv, hlásí navrátilec Tomáš BrunecRichard MüllerPo sedmi letech strávených v později prvoligovém Šumperku nezapomněl na modrobílý dres, a když se v létě rozhodoval, kde povedou jeho další kroky, vybral si právě Valašské Meziříčí, se kterým vyhrál, pro Bobry jediný, mistrovský titul. Zkušenému útočníkovi, žijícímu ve Zlíně, se povedlo vstřelit po svém návratu do týmu Bobrů první ligovou branku a pevně věří, že jich bude v průběhu ligy čím dál více.
21.9.Přestřelka vítězstvím neskončila, Bobři podlehli PoruběPOR - VAL 6:4, 3.kolo | Kateřina KovářováV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes zajížděli na horkou půdu ostravské Poruby. Ta byla favoritem. Utkání bylo velmi vyrovnané, hráči ostravského celku však třetí třetinu zvládli lépe a vítězství tudíž míří na jejich stranu. Bobři dnes předvedli velmi dobrý výkon a nemusejí se vůbec za nic stydět.
21.9.Zápasy mládeže - víkend 24. - 25.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Žáka a dorostence Bobrů o víkendu čekají další soupeři. S kým a kde se utkají se dovíte níže.
19.9.Ambiciózní Poruba přivítá na svém ledě namlsané BobryPOR - VAL 6:4, 3.kolo | Richard MüllerLos třetího kola druhé hokejové ligy poslal meziříčské Bobry do Ostravy, kde ve středu 21. 9. poměří síly s Porubou. Oba týmy se oproti loňské sezóně zvedly, a především domácí pomýšlejí, díky spolupráci s extraligovými Vítkovicemi, na boje o postup. To, že Bobry nečeká nic lehkého, napovědělo i utkání v Opavě, se kterou si Poruba poradila hladce 7:1. Handlovi svěřenci vyjedou na led RT TORAX Areny v 18:00.
19.9.Výsledkový servis mládeže 16. - 18.9. 2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jak si uplynulý víkend vedli naši mladí hokejisté? Souhrn výsledků najdete zde. Branky a sestavy jsou nebo budou brzy doplněny v rozpisech zápasů jednotlivých kategorií.
18.9.Musíme ukázat týmům, že to s námi letos nebudou mít vůbec lehké, má jasno útočník Jakub PořickýredakceV prvním domácím utkání nové sezóny excelovala třetí lajna, která zařídila tři branky domácích. Dvě krásné a důležité trefy zaznamal útočník Jakub Pořický, který načal u Bobrů svou druhou sezónu. Nejen o samotném utkání se můžete dočíst uvnitř článku.
17.9.Bobři zneškodnili Techniku Brno pěti brankami!VAL - TEC 5:0, 2.kolo | Richard MüllerNaprosto skvěle se představili hokejisté Bobrů v prvním domácím utkání. Po porážce ve Vsetíně dokázali, že žádnými outsidery ligy nejsou. Spanilou jízdu za výhrou odstartovala třetí formace svými dvěma góly. Přestože závěr utkání byl docela vyhrocený, domácí Bobři ho zvládli skvěle a mohli si užít zaslouženou děkovačku s fanoušky, kteří z velké části zaplnili zimní stadion.
16.9.Mládežnický víkendp.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tento víkend budou mít ostrý start do sezóny dorostenci a druhé kolo ligy čeká naše žáky.
15.9.První domácí utkání je tady! Spraví si Bobři chuť na Technice?VAL - TEC 5:0, 2.kolo | Richard MüllerPo nepříliš přesvědčivém výkonu, který podali meziříčští hokejisté ve Vsetíně, přichází šance na reparát. A kdy jindy oslavit první výhru v sezoně, než v prvním utkání před domácími fanoušky? Premiérový zápas letošního ročníku pod střechou Bobří hráze bude doprovázet i několik zpestření pro fanoušky. Hlavním partnerem zápasu bude radio Kiss Publikum. Začátek duelu proti Technice je naplánován na sobotu 17. 9. od 17:00.
14.9.První derby ovládl Vsetín, Bobři odjíždějí z Lapače s prázdnouVSE - VAL 6:1, 1.kolo | Kateřina KovářováV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První mistrovské utkání, první derby. Bobři zajížděli na Lapač. První třetinu Vsacené jasně ovládli. V druhé Bobři zahrozili a vytvořili si spoustu šancí. Bohužel proměnili jen jednu. Třetí třetinu jsi už domácí pohlídali a zaslouženě dnes vyhráli derby. Více v reportáži.
12.9.Ostrý start nové sezony zavede Bobry na vsetínský LapačVSE - VAL 6:1, 1.kolo | Richard MüllerJak již los druhé ligy napověděl, tak ve středu 14. 9. 2016 odehrají Bobři své první ligové utkání. A nebude to žádný pohodový rozjezd! Modrobílé Valachy čeká už v prvním kole derby, ve kterém se postaví ambicióznímu Vsetínu, který útočí hned od začátku sezony na postup do WSM ligy. Utkání začíná v 17:30.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS