archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
4.1.Kapitán Bobrů zahájí ve Valašském Meziříčí čepování piva Radegast Extra Hořký Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nový pivní speciál Radegast Extra Hořký, první pivní speciál v historii pivovaru Radegast, míří za svými spotřebiteli do stovek hospod a restaurací po celé Moravě. Jeho čepování zahájí ve čtvrtek 6. ledna v 18:00 hod. moravské osobnosti na sedmi různých místech. V restauraci Na vyhlídce ve Valašském Meziříčí se této role ujme kapitán Bobrů Přemysl Vašut.
5.1.Bobři zakončí první část 2. ligy v HodoníněHOD - VAL 2:3, 30.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dlouhé vánoční přestávce čeká valašskomeziříčské Bobry poslední zápas první části 2. ligy. Bobři zajíždějí na půdu Drtičů z Hodonína a dá se říci, že to bude zápas "o šest bodů", vzhledem k tomu, že právě na úkor Hodonína by se přece jen mohli Valaši ještě dostat do play-off. Ztráta na osmé místo, zaručující účast v play-off je však už značná, a to devět bodů. O mnohém napoví právě zápas, který se odehraje na hodonínském zimním stadionu v sobotu 8. 1. 2011 od 17:00.
6.1.Mladší žáci se zúčastnili turnaje 5.tříd v Ostravě a obsadili třetí místo!Pavel Vanduch, Michal Postava, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci HC Bobři Valašské Meziříčí se zúčastnili o vánočních svátcích turnaje 5.tříd v Ostravě -Porubě, kde se střetli postupně s těmito soupeři: HC RT Torax Poruba, HC Vítkovice Steel, HC Olomouc, HC Slezan Opava, SHKm Hodonín . Po bojovném výkonu nakonec odjížděli malí Bobři z turnaje s úsměvy na tvářích, neboť skončili v celkové velké konkurenci na skvělém třetím místě.
8.1.Bobři po výborném výkonu udolali Hodonín v nájezdechHOD - VAL 2:3, 30.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dva body vybojovali hráči Valašského Meziříčí v důležitém zápase v Hodoníně. Po bezbrankové první třetině otevřel skóre po 14 vteřinách části druhé David Varga. Když stejný hráč o 15 minut později zvyšoval už na 2:0, vypadalo to s Valachy velice dobře. Jenže ještě do přestávky se Drtičům podařilo vyrovnat, když dokázali skórovat nejprve v 37. minutě a pak v čase 39:39, kdy po ataku brankáře Krumpocha zakončovali do prázdné brány. Poslední třetina se obešla opět bez branek, a tak musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšní pouze hráči s Bobrem na hrudi, konkrétně Přemysl Vašut a Robin Bacul.
9.1.Malí Bobři ve finále Christmas Cup!Michal Postava, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Malí Bobři ročník 2002/2003 se zúčastnili ve dnech 20-21.12.2010 hokejového turnaje v Mostě. Turnaje se zúčastnilo 12 mužstev z celé ČR. Z Moravy jsme byli jediní účastníci a udělali jsme určitě velice dobrý výsledek.
9.1.Naděje žije, říká o bojích o play-off kapitán Přemysl VašutHOD - VAL 2:3, 30.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase v Hodoníně jsem požádal o dojmy ze zápasu kapitána Bobrů a jednoho z úspěšných střelců v nájezdech Přemysla Vašuta. Přemysl měl před Vánocemi zdravotní potíže, které jsou jako pro správného kapitána až "druhořadé", jelikož ve středu, 12.1. rozjíždí Bobři další část ligy, ve které budou bojovat od 18.00 o další cenné body v prvním zápasu skupiny 7.- 12. na domácím ledě proti Břeclavi.
9.1.Kompletní rozlosování nadstavbové části druhé ligyJan HochmanPřed pár minutami skončilo poslední utkání základní části východní skupiny druhé ligy. Vsetín v něm podlehl Frýdku-Místku, který se tak na úkor právě Valachů dostal na poslední možnou chvíli na dvanáctou příčku zaručující klidné dohrání soutěže. Tabulku po 30. kole a kompletní rozlosování nadstavbové části najdete v následujícím článku.
11.1.Bobři hostí Břeclav, dokáží ve skupině "7-12" začít vítězně?VAL - BRE 4:3, 31.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí otevírají další část druhé ligy, skupinu klubů umístěných sestupně na 7. – 12. místě, zápasem proti celku z Břeclavi. Bobři stále mají šanci na postup do vyřazovacích bojů a hned středeční domácí zápas ukáže, zda odhodlání a bojovnost z předchozího zápasu v Hodoníně, bude zopakováno i proti Lvům z Břeclavi. Hokejisté Valašského Meziříčí nyní ztrácí 8 bodů na osmé místo, ve hře je jich přesto stále 30. Zápas začíná ve středu, 12. ledna od 18.00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí . Nyní hokejisté Bobrů potřebují plně podporu Vás - fanoušků a věříme, že naopak hráči svými výkony a výsledkem potěší nás, fanoušky.
12.1.Bobři úvodní zápas zvládli a připisují si proti Břeclavi tři bodyVAL - BRE 4:3, 31.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí vyhráli v prvním zápase nadstavby nad týmem z Břeclavi 4:3 a připisují si tak první důležité body do tabulky „7-12“. Bobři začali dobře, když vstřelili úvodní branku utkání, soupeř z Břeclavi však brzy vyrovnal a dokonce stav utkání otočil ve svůj prospěch. Bojovnost a odhodlání Bobrů získat důležité body se však ku spokojenosti domácích hráčů, fanoušků i vedení klubu nakonec dostavila. Bobři z nevlídného stavu dokázali otočit zápas a postupně dokázali třikrát překonat jinak výborně chytajícího Chvátala. Ke konci zápasu však bylo k vidění ještě pořádné drama, neboť soupeř snížil a rázem pokračoval v početní výhodě dvou hráčů v poli. I přes přesilovku šesti proti čtyřem již domácí hokejisté svůj výsledek uhájili a mohou se radovat z prvních tří bodů. Výborný výkon podal opět domácí brnakář Krumpoch, o brnaky domácích se postarali David Varga, Róbert Balga, Ondřej Martiník a Martin Varga. Další důležité utkání čeká Bobry v sobotu, na ledě Techniky.
12.1.Máme hráče na to, abychom byli v play-off, říká Róbert Balga VAL - BRE 4:3, 31.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s Břeclaví jsem požádal o rozhovor střelce vyrovnávací branky Róberta Balgu, který k Bobrům zamířil z Trenčína. Po Vánocích se změnilo složení útoků. Jak je s tímto Róbert spokojen? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
14.1.Bobři zajíždějí do Brna!TEC - VAL 2:3, 32.kolo | Jan KramářDruhým soupeřem Valašského Meziříčí ve skupině B je tým Technika Brno. Pokud chtějí Bobři dále uvažovat o playoff, tak musí plně bodovat! Technika se nachází momentálně na celkovém jedenáctém místě a má pouze teoretickou šanci na postup do vyřazovacích bojů.
15.1.Bobři otočili zápas s Technikou a získali tři bodyTEC - VAL 2:3, 32.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí ve druhém zápase skupiny B zvítězili na ledě Techniky Brno 3:2. Bobři v utkání dvakrát prohrávali a o jejich vítězství rozhodla až třetí třetina, ve které brankami Přemysla Vašuta a Lukáše Bokroše obrátili nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch, a potvrdili tak zlepšené výkony z posledních zápasů.
16.1.Pro nás je teď každý zápas o šest bodů, říká Lukáš BokrošTEC - VAL 2:3, 32.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po těžkém zápase na ledě Techniky jsem požádal o dojmy ze zápasu střelce vítězného gólu Lukáše Bokroše. Gól to byl vskutku kuriózní. I díky tomuto gólu si Bobři odvezli z Brna tři body a dále můžou pomýšlet na boj o play-off. Jak vůbec vnímá tento boj Lukáš? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
18.1.Dokáží Bobři vybojovat důležité body i proti opavskému Slezanu?VAL - OPA 4:3, 33.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ke svému třetímu zápasu v nadstavbové části „7-12“ vyjedou ve středu hokejisté Valašského Meziříčí. Jejich soupeřem bude opavský Slezan, který má ze všech týmů v této skupině prozatím nejlepší bodovou bilanci a pozici pro postup do vyřazovacích bojů. Bobři však od posledního zápasu v základní skupině neprohráli a v nadstavbě vybojovali doposud plný počet bodů. Chtějí-li mít stále Bobři naději na play-off, musí bodovat i nyní s Opavou! Zápas mezi Valašským Meziříčím a Slezanem Opava začíná ve středu, 19. ledna od 18.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
19.1.Bobři berou proti Opavě dva bodyVAL - OPA 4:3, 33.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí i nadále pokračují ve svých vítězných zápasech a v dnešním utkání porazili v prodloužení slezský celek z Opavy 4:3. Bobři měli zápas výtečně rozehraný, vedli již dvoubrankovým rozdílem, soupeř však dvěma rychlými góly dokázal vyrovnat a navíc vstřelit i rozdílovou branku. Bobři však po obdržené brance dokázali po velice bojovném a srdnatém výkonu k radosti všech přítomných vyrovnat. V poslední minutě utkání puk několikrát poskakoval před hostujícím brankovištem, zvítězit v základní hrací době se však domácím hráčům přes velký nápor již nepodařilo. Z prodloužení neukrojila časomíra ani celou minutu, když dorazil puk do sítě opavského Iláše domácí obránce Jakub Blažek. Další branky Bobrů přidali Michal Palík a dvěma trefami se prosadil Ondřej Martiník. Bobři tak berou dva body do tabulky a mohou se pomalu připravovat na veledůležitý sobotní zápas v Hodoníně, který hodně napoví o dalších šancích Bobrů na postup do play-off.
20.1.Musíme pořád vyhrávat, říká Ondřej MartiníkVAL - OPA 4:3, 33.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s Opavou jsem požádal o krátké dojmy z utkání útočníka Ondřeje Martiníka, který dokázal vstřelit dvě branky. Blíží se univerziáda, které by se Ondra mohl zúčastnit. Jak vidí své šance na start na této akci? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
21.1.Bobři zajíždějí k Drtičům, dokáží přivést důležité body?HOD - VAL 11:4, 34.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisty Valašského Meziříčí čeká veledůležitý zápas. Bobři zajíždějí na led Drtičů z Hodonína a situace v tabulce velí jasně: Bodovat a to nejlépe za plný počet, pokud si chtějí Valaši zachovat reálnou šanci na postup do vyřazovacích bojů, které svedou právě s Drtiči, nebo s opavským Slezanem. Zápas mezi Bobry a Drtiči se odehraje v sobotu, 22. ledna od 17. hodin na zimním stadionu TEZA. Věříme, že srdnaté výkony z předešlých utkáních Bobři opět předvedou i na „horkém“ ledě hodonínského zimního stadionu.
22.1.Bobři v důležitém zápase utrpěli debakl 11:4HOD - VAL 11:4, 34.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí nezvládli důležitý zápas na ledě Drtičů z Hodonína a jejich šance na postup do play-off jsou tak už pouze teoretické. Bobrům nevyšel vstup do utkání a v 11. minutě už prohrávali o tři branky. Pak se jim na chvíli podařilo zastavit brankostroj domácích, jenomže ve třetí třetině se rozjel opět naplno a Krumpoch musel lovit během čtyř minut čtyřikrát puk ze své sítě. Na konci zápasu svítila na světelné tabuli ostudná jedenáctka. Bobři se dokázali během zápasu prosadit čtyřikrát, když se mezi střelce zapsal dvěma trefami Lukáš Bacul a po jedné přidali Přemysl Vašut a Jakub Musil.
23.1.Ještě nekončíme, říká obránce Jakub MusilHOD - VAL 11:4, 34.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po nepovedeném zápase v Hodoníně jsem požádal o dojmy jednoho z nejlepších hráčů s Bobrem na hrudi v tomto zápase. Tímto hráčem je obránce Jakub Musil, který svůj výkon podtrhl i vstřeleným gólem.
24.1.Čtvrťáci Bobrů se střídavými výsledkyMichal Postava, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další zápasy mají za sebou 4.třídy Bobrů, ve kterých nejmenší hokejové naděje Valašského Meziříčí zaznamenali vítězství, remízu i porážku. Bobříci změřili své síly postupně s týmy Vsetína, Uherského Hradiště, Zlína a Kroměříží. Výsledky a krátké reportáže z jednotlivých zápasů najdete uvnitř tohoto článku.