archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.1.Mladší žáci si poradili s Uherským HradištěmUHR - VAL 2:11, 19.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole se mladší žáci utkali s Uherským Hradištěm na jeho ledě. Bobři se uklidnili prvním vstřeleným golem. Po dvou třetinách svítil stav 1:10. Hradišti se zranil jediný brankář, proto nastala celkem kuriozní situace, kdy Bobři zapůjčili na poslední třetinu svou jedničku Michala Postavu. Ten za svá záda pustil jediný puk. Vyzrál na něj Hrabovský. Hradiště ale také jednu branku přidalo a tak konečný stav je 2:11.
30.1.Starší žáci zvítězili v HradištiUHR - VAL 6:8, 20.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci zavítali na led Uherského Hradiště a hned v první třetině se dostali do vedení 5:2. To navýšili v části druhé na 6:2. Pak ale přišlo uspokojení z výsledku a soupeř začal stahovat. Bobři si ale výhru vzít nenechali a zvítězili nakonec 8:6.
30.1.Dorost zvítězil na TechniceTEC - VAL 3:4, 20.kolo | Jakub Nikl
30.1.Dorostenci padli s HodonínemVAL - HOD 1:4, 21.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Bobrů přivítali první celek tabulky, SHK Hodonín. Svého soupeře se nezalekli a odehráli s ním vyrovnanou partii. Ještě v 52.minutě byl totiž stav utkání 1:2 pro hosty. Závěr utkání ale Bobrům úplně nevyšel a Hodonín tak nakonec zvítězil 4:1.
30.1.Bobři prohráli v Karviné, nestačilo jim ani vedení o tři brankyKAR - VAL 7:4, 37.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se v dalším kole utkali na ledě Karviné s tamním Baníkem. Po první třetině dokonce mezříčští vedli 3:0. Karviná ale ukázala svou zkušenost a postupně z náskoku ukrajovala, až nakonec otočila průběh utkání ve svůj prospěch. Rozhodla o tom hlavně třetí třetina, ve které svěřenci trenéra Málka inkasovali pětkrát. Karviná nakonec zvítězila 7:4
29.1.Bobři se představí v KarvinéKAR - VAL 7:4, 37.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole II.ligy skupiny Východ se Bobři utkání s celkem HC Baník Karviná a to na jeho ledě. Utkání začíná ve středu 30.ledna od 18 hodin v Karviné. Dokáží Bobři odčinit domácí debakl od Frýdku? Nebo Karviná bude bodovat a dotáhne se na vyšší příčky v tabulce?
26.1.Bobři vysoko podlehli FrýdkuVAL - FRM 1:10, 36.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři přivítali celek Frýdku a zápas se jim vůbec nepovedl. Soupeř totiž uštědřil Valašskému Meziřičí dvouciferný debakl 10:1. Čestný úspěch Bobrů zaznamenal obránce Jan Heča.
25.1.Bobři se na domácím ledě utkají s FrýdkemVAL - FRM 1:10, 36.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři v dalším kole II.ligy skupiny Východ přivítají na svém ledě celek Frýdku-Místku. Frýdek bojuje o účast v play-off, Bobrům relativně o nic nejde. Přesto dokáží favority pořádně potrápit. Jak tento zápas dopadne? Přijďte se podívat v v sobotu 26.ledna od 17 hodin na zimní stadion ve Valašském Meziříčí.
23.1.Bobři si z Prostějova odvážejí dva bodyPRO - VAL 3:4, 35.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři na ledě favorizovaného Prostějova ukázali svou sílu a se svým soupeřem sehráli vyrovnanou partii. Domácí sice do vedení poslal Ševčík, ale Smetana s Bokrošem strhli skore na stranu ValMezu. Prostějov ale utkání opět dokázal otočit a dostal se do vedení 3:2. Miroslav Varga si ale vynutil svým golem prodloužení a následně i nájezdy. V těch byli úspěšnější Bobři a získali tak na ledě Prostějova dva body.
22.1.Dorost remizoval s B týmem Warrioru BrnoWBB - VAL 6:6, 19.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Bobrů se představili na ledě Warrioru Brno B, kde vybojovali bod brankou minutu před koncem utkání. Mohli ale mít body dva, jenže vlastními chybami se o něj připravili.
22.1.Mladší žáci si poradili se ZlínemVAL - ZLN 6:1, 18.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci Valašského Meziříčí v dalším kole hostili celek PSG Zlín. Přestože Zlín ukázal své kvality, Bobři si připsali vítězství. Přehráli svého soupeře totiž týmovým výkonem. Spokojenost neskrýval ani trenér Jaroslav Pokorný.
22.1.Starší žáci remizovali se ZlínemVAL - ZLN 7:7, 19.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci v dalším kole přivítali PSG Zlín, se kterým nakonec uhráli remízu 7:7. Přestože Bobři po dvou třetinách vedli 5:4, ve třetí třetině Zlín dokázal skore srovnat. Remíza se vzhledem k průběhu utkání jeví jako zasloužená.
22.1.Bobři zajíždějí do ProstějovaPRO - VAL 3:4, 35.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se v dalším kole představí na ledě soupeře, konkrétně celku LHK Jestřábi Prostějov. Prostějovští mají v poslední době nevyrovnané výsledky, Bobři by zase rádi odčinili domácí debakl s Jičínem. Kdo bude úspěšnější? To se dozvíme ve středu 23.ledna od 18 hodin na zimním stadioně v Prostějově.
19.1.Bobři podlehli Novému JičínuVAL - NJI 1:8, 34.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí vůbec nezvládlo utkání s Novým Jičínem, který zvítězil na ledě Bobrů vysoko 8:1. Čestný úspěch domácích zaznamenal obránce Jan Heča až ve třetí třetině, kdy byl stav již 8:0 pro hosty. Bobři mají šanci na reparát ve středu, kdy zavítají na led Prostějova.
18.1.Ve ValMezu se představí Nový JičínVAL - NJI 1:8, 34.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráče Valašského Meziříčí čeká další utkání II.ligy. Představí se opět na domácím ledě, kde přivítají celek Nového Jičína. Utkání začíná v sobotu 19.ledna od 17 hodin.
16.1.Bobři i podruhé doma s Havířovem urvali dva bodyVAL - HAV 4:3, 33.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zápas více než podobný prvnímu střetnutí těchto dvou celků na ledě Bobrů opět nabídl vynikající výkon domácích hráčů, pohledný hokej vyrovnání v samém závěru zápasu, ve kterém Valmez prohrával 1:3 a nakonec i sladkou tečku v podobě vyhraných nájezdů. Poslední tým tabulky si tak opět vyšlápl na favorita letošní sezóny a připsal si tak dva body, a páté vítězství v sezóně. Vynikajícím výkonem v brance se zaskvěl Jiří Slovák, úspěšnými střelci byli za domácí tým Tomáš Smetana, Radovan Vajda, Lukáš Bokroš a David Varga.
16.1.Dřeli jsme do poslední vteřiny, říká útočník Lukáš BokrošVAL - HAV 4:3, 33.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po úspěšném utkání s Havířovem, ve kterém Bobři získali dva body, jsem požádal o dojmy z utkání sřelce vyrovnávající branky na 3:3 Lukáše Bokroše. Lukáš navíc v posledních utkáních prokazuje skvělou formu. Ve třech utkáních totiž nastřílel šest branek. K tomu přidal proměněný samostatný nájezd právě proti Havířovu.
15.1.Bobři hostí HavířovVAL - HAV 4:3, 33.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí se ve 33. kole 2. ligy v domácím prostředí utkají ve středu 16. 1. 2013 od 18:00 s druhým týmem tabulky havířovským AZ. Potvrdí Bobři zlepšující se formu a to, že na týmy ze špice tabulky dokáží zahrát?
14.1.Mladší žáci zvíězili v KroměřížiKRO - VAL 2:5, 16.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáky čekalo další ligové kolo, ve kterém se představili na ledě Kroměříže. Tedy soupeře, se kterým v průběhu sezony vždy sehráli vyrovnanou partii s úspěšným koncem. Nejinak tomu bylo i tentokráte. Hlavně díky dobře zvládnuté první třetině, kterou Bobři vyhráli 4:1, si nakonec dokráčeli hráči Valašského Meziříčí k vítězství 5:2.
14.1.Mladší žáci na domácím ledě porazili BřeclavVAL - BRE 11:1, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole mladší žáci Bobrů přivítali na svém ledě celek Břeclavi. HNed od začátku svému soupeři dali jasně najevo, kdo je tady doma. První třetinu totiž vyhráli Bobři 6:0. Svůj náskok si po zbytek utkání hlídali a nakonec svého soupeře porazili 11:1.