archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.1.Právě nyní potřebuje mužstvo podporu, říká kustod týmu Jaroslav JuroškaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Kustod týmu - neodmyslitelná postava každého hokejové celku bez ohledu na úroveň soutěže. U Bobrů tuto funkci zastávají dva lidé - František Musil a Jaroslav Juroška, kteří svou prací pomáhají týmu k lepším výkonům. Jak vidí letošní sezónu a práci u Bobrů právě druhý jmenovaný - Jaroslav Juroška se můžete dozvědět uvnitř článku.
5.1.Bobry čeká další Valašské derbyVSE - VAL 5:2, 30.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 5.ledna od 17:30 hodin čeká Bobry další ligové utkání. Hráči Valašského Meziříčí se představí na ledě VHK Vsetín. Po posldním vzájemném zápase mají Bobři svému rivalovi co vracet. Utrpěli totiž sedmigolový debakl.
5.1.Valašské derby opět pro VsetínVSE - VAL 5:2, 30.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejistům Valašského Meziříčí se nepovedla odveta za debakl v posledním zápase loňského roku a ze vsetínského Lapače opět odjeli bez jediného bodu. Tak jako v minulém zápase se vsetínským podařilo vstřelit dva slepené góly v první třetině čímž se dostali do pohody a vedení už během zápasu nepustili. Bobrům se zásluhou Heči a Davida Vargy podařilo vstřelit v průběhu zápasu alespoň dvě branky, které však na vítězství zdaleka nestačily, protože Slovák v brance Valašského Meziříčí kapituloval celkem pětkrát.
7.1.Rozhodly přesilovky, má jasno o utkání se Vsetínem, obránce Miroslav MikelVSE - VAL 5:2, 30.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Své dojmy ze zápasu s VHK, ve kterém Bobři svému hostiteli podlehli 5:2, nám shrnul obránce valašskomeziříčských hokejistů Miroslav Mikel, který již letos pravidelně nastupuje v základní sestavě Bobrů. Jaké bylo jeho hodnocení utkání a mnohem více, se můžete dočíst níže ve článku.
8.1.Bobři přivítají Zubry z PřerovaVAL - PRE 7:8, 31.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po delší době se hráči Valašského Meziříčí představí na domácím ledě. Soupeřem jim ve středu 9.1. od 18 hodin bude celek HC Zubr Přerov. Je tedy jasné, že Bobry nečeká vůbec nic lehkého. Dokáže Přerov zvítězit a předskočit Havířov na prvním místě? Nebo ValMez naváže na poslední utkání těchto soupeřů na ledě Valašského Meziříčí a zvítězí?
9.1.Utkání mladších žáků s Uherským Ostrohem bylo kontumováno ve prospěch BobrůVAL - UHO 5:0, 14.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Utkání se neodehrálo z důvodu nedostavení se hostujícího družstva k zápasu. O výsledku zápasu rozhodla STK výsledkem 5:0 ve prospěch domácích.
9.1.Starší žáci kontumačně zvítězili nad Uherským OstrohemVAL - UHO 5:0, 15.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Utkání se neodehrálo z důvodu nedostavení se hostujícího družstva k zápasu. O výsledku zápasu rozhodla STK výsledkem 5:0 ve prospěch domácích.
9.1.Dorostenci podlehli BoskovicímVAL - BOS 0:3, 16.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Valašského Meziříčí hostili celek Boskovic. Hosté, hlavní díky skvělé druhé třetině, dokázali Bobry porazit. Ve druhé třetině totiž Bobrům nasázali tři branky. A výsledkem 3:0 utkání i nakonec skončilo.
9.1.Mladší žáci porazili ZnojmoVAL - ZNO 9:2, 15.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáky čeká nadstavbová část. Hned na její úvod se utkali na domácím ledě se Znojmem. Orli byli Bobrům dvě třetiny více než vyrovnaným soupeřem. V poslední části ale domácí zařadili vyšší stupeň a svého soka nakonec dokázali porazit.
9.1.Starší žáci na domácím ledě podlehli ZnojmuVAL - ZNO 5:7, 16.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Stejně jako žáci mladší, i starší žáky čekal v nadstavbové části zápas se Znojmem. Orli se dostali do vedení 5:2, které ale domácí dokázali vyrovnat. Bohužel hosté nakonec přidali další dvě branky a porazili tak Bobry 7:5.
9.1.Bobři v přestřelce proti Přerovu berou bodVAL - PRE 7:8, 31.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí bere proti Přerovu bod. Před utkáním by to určitě Bobři brali všemi deseti. Průběh utkání ale naznačuje, že Bobři měli i navíc. Přerov dokonale zaskočili svým přístupem. Se svým soupeřem se až do závěru přetahovali o výsledek. A když několik minut před koncem vedli domácí 7:5, věřili již domácí ve tři body. Přerov ale ukázal svou sílu a poslal utkání do prodloužení. V něm o bodu navíc pro Zubry rozhodl Osina.
12.1.Bobři se představí na ledě PorubyPOR - VAL 4:3, 32.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká další ligové utkání, ve kterém se představí na ledě ostravské Poruby. Valašské Meziříčí nečeká nic jednoduchého - jejich soupeř totiž okupuje čtvrtou příčku v tabulce. Utkání začíná v sobotu 12.ledna od 17 hodin na zimním stadionu v Porubě.
12.1.Bobři těsně podlehli PoruběPOR - VAL 4:3, 32.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráči Valašského Meziříčí se představili na ledě ostravského celku HC RT TORAX Poruba. S Porubou drželi svěřenci trenéra Málka vyrovnaný krok. Jen málo chybělo k tomu, aby si z Ostravy odvezli nejen bod, ale dokonce všechny tři. Ještě ve třetí třetině totiž Bobři vedli 3:2. Poruba ale dokázala nejen srovnat, ale dokonce otočit průběh utkání ve svůj prospěch. Lukáš Bokroš si připsal dvě branky, třetí vstřelil v přesilové hře Machala.
13.1.Mladí Bobři ani přes Vánoce nezaháleliJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladé naděje mezříčského hokeje nezahálely ani přes Vánoce, kdy měly opravdu perný program. Mladí Bobři představili na turnajích v Břeclavi či na domácím Bobr Cupu 2012. Jak si vedli? To se dozvíte v tomto článku.
14.1.Mladší žáci zvíězili v KroměřížiKRO - VAL 2:5, 16.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáky čekalo další ligové kolo, ve kterém se představili na ledě Kroměříže. Tedy soupeře, se kterým v průběhu sezony vždy sehráli vyrovnanou partii s úspěšným koncem. Nejinak tomu bylo i tentokráte. Hlavně díky dobře zvládnuté první třetině, kterou Bobři vyhráli 4:1, si nakonec dokráčeli hráči Valašského Meziříčí k vítězství 5:2.
14.1.Mladší žáci na domácím ledě porazili BřeclavVAL - BRE 11:1, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole mladší žáci Bobrů přivítali na svém ledě celek Břeclavi. HNed od začátku svému soupeři dali jasně najevo, kdo je tady doma. První třetinu totiž vyhráli Bobři 6:0. Svůj náskok si po zbytek utkání hlídali a nakonec svého soupeře porazili 11:1.
14.1.Starší žáci podlehli KroměřížiKRO - VAL 7:3, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci se představili na ledě Kroměříže. Bohužel hned po první třetině se na marodku Bobrů přidali 4 hráči. Oslabení Bobři se svým soupeřem drželi krok do poloviny zápasu. Kroměříž nakonec ve třetí třetině nastřílel 4 branky a rozhodl tak o svém vítězství 7:3.
14.1.Starší žáci přestříleli BřeclavVAL - BRE 16:5, 18.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole přivítali starší žáci na svém ledě celek Břeclavi. Jihomoravané drželi s Bobry krok první třetinu, po té hru plně ovládla domácí družina. Bobři si tak připsali vítězství v poměru 16:5.
14.1.Dorost Bobrů podlehl Velkému MeziříčíVAL - VEL 1:10, 18.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Bobrů v dalším kole přivítali celek Velkého Meziříčí. Bobři ale nezažili zrovna dobrý zápas, čehož soupeř dokonale využil a na cestu domů si přibalil body za výhru 10:1.
15.1.Bobři hostí HavířovVAL - HAV 4:3, 33.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí se ve 33. kole 2. ligy v domácím prostředí utkají ve středu 16. 1. 2013 od 18:00 s druhým týmem tabulky havířovským AZ. Potvrdí Bobři zlepšující se formu a to, že na týmy ze špice tabulky dokáží zahrát?