archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Zápas s lídrem. Bobři zajíždějí na půdu Prostějova, podaří se jim urvat nějaký ten bodík?PRO - VAL 6:3, 38.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři zajíždějí na půdu prvního Prostějova. Ten v posledním zápase vyhrál proti Novému Jičínu 7:5, a tak jsou jeho hráči určitě v dobrém rozpoložení. Bobři prohráli v poslednímm zápase doma s Opavou, stále jsou na posledním místě. Pro Bobry to bude jistě těžký zápas, přijďte je podpořit.
29.1.Bobři se nadále trápí, Opava rozhodla přesilovkami.VAL - OPA 2:5, 37.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další nepovedený zápas mají za sebou hokejisté Valašského Meziříčí. Důležité body, které by je mohli přiblížit k předposlednímu místu však vzali za své hned v první třetině, kterou po hrubých chybách domácích opavští potrestali hned dvakrát. Promíchání sestavy však také nepomohlo a za záda mnohdy bezmocného Slováka spadly další dvě branky. Poté se konečně trefili i domácí zásluhou Davida Vargy, který tak snížil na rozdíl tří branek. Opava však trestala především z přesilovek, pátá branka na sebe nenechala dlouho čekat a hosté opět odskočili. Druhou branku domácích vstřelil Ondřej Kubáč, navíc se však domácí již bohužel nezmohli. Domácí sráží stálé to samé. Přesilovky, které jsou pro ně spíše nevýhodou a prachmizerná koncovka, s průměrem dvou branek na zápas.Zápasu ubývá, zbývá posledních sedm kol, ztráta bodů je stále šestibodová. Mnohým se tak chtě-nechtě musí na mysl vkrádat vzpomínky z loňské sezóny, a především měsíce března...
28.1.Bobry čeká další zápas. Doma přivítají Opavu.VAL - OPA 2:5, 37.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu čeká Bobry další z důležitých zápasů, pokud chtějí ještě přemýšlet na nesestupovou příčku. Doma přivítají Opavu, které se zatím letošní sezónu celkem daří a nachází se na skvělém třetím místě. Přijďte Bobry podpořit a pomoct tak k zisku důležitých třech bodů!
26.1.Dorostenci vysoko prohráli s HodonínemHOD - VAL 9:1, 17.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Smůla se v poslední době lepí na paty nejenom našim mužům, ale i dorostencům. Ti se v sobotu utkali s družstvem Hodonína „B“, které svoje utkání hraje na ledě v Uherském Ostrohu.
25.1.Bobři padli i s FrýdkemFRM - VAL 3:1, 36.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - K dalšímu utkání cestovali Bobři do Ostravy, kde se utkali s celkem Frýdku-Místku. Bohužel z něj nevytěžili žádný bod. Brankář Jiří Slovák sice v první třetině inkasoval, ale přesto držel svým výkonem Bobry ve hře o důležité body. Ani dvougolová ztráta Bobry nezlomila a Matušenko opět vrátil Bobry na dostřel. Jenže hned chvilku na to přidal pojistku Stránský a rozhodl tak o tom, že tři body připadli Slezanům.
24.1.Bobry čeká další utkání. Zajíždějí na půdu Poruby, kde hraje svá domácí utkání Frýdek-Místek.FRM - VAL 3:1, 36.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři zajíždějí na půdu Poruby, kde hraje svá domácí utkání Frýdek-Místek. Ten se zatím nachází na osmém místě, které zaručuje Play-off. Bobři se stále potácejí na posledním místě a pokud s tím chtějí něco dělat, musejí skoro z každého zápasu minimálně bodovat.
22.1.Valmez - Orlová: Bobři prohráli bitvu, nikoliv však ještě válku. VAL - ORL 0:2, 35.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na tyčky Bobři sice vyhráli 4:0, na branky však prohráli 0:2. Každý z nás samozřejmě ví, že hokej se hraje na vstřelené góly a ty dnes stříleli jen orlovští. Domácím hráčům tak stále chybí klid v zakončení, bez nějž vyhrávat zápasy budou jen stěží. Rozdíl na předposlední místo tak Bobrům vzrostl na 4 body, do konce základní části zbývá posledních 9 zápasů. Nyní tak bude pro Bobry veledůležitý každý zápas. Bobři musí trpělivě čekat na body, ve které všichni doufáme, ještě přijdou. Těžko jinak zápas hodnotit, šance domácí měli, ale vstřelit branku je v této sezóně pro Bobry velice těžké a produktivita útočníků nikterak oslnivá. Doufáme, že kluci ještě neřekli poslední slovo a o to předposlední místo se poperou do posledního kola. Bitva je prohraná, nikoliv však ještě válka!
21.1.Boj vrcholí. Bobři přivítají v jednom z nejdůležitějších zápasů sezóny Orlovou.VAL - ORL 0:2, 35.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři nastoupí k veledůležitému utkaní doma proti Orlové. Ta se nachází pouze o jedno místo nad nimi a Bobři na ní ztrácejí pouhý bodík. Přijďte Bobry podpořit co v nejhojnějším počtu a pomoct jim tak získat velmi cenné 3 body!
21.1.Dorostenci podlehli doma Velkému Meziříčí.VAL - VEL 3:4, 16.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotním zápase čekal dorostence soupeř z Meziříčí. Nikoli však z Valašského, ale z Velkého. Bobři hledali úspěšný recept na porážku soupeře celé dvě třetiny a když už se zdálo, že ho konečně našli, tak bohužel skončila i třetí třetina.
20.1.Další měření mládeže: s Technikou Brno a Uherským Hradištěm zaznamenali Bobři vítězství i porážkuredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O víkendu sehráli svá další utkání mladší a starší žáci HC Bobři Valašské Meziříčí. Na Technice se více dařilo starším žákům, kteří své vrstevníky o jeden gól přehráli, zatímco mladší žáci o jeden gól prohráli. V neděli se výsledky otočily, mladší žáci celkem jednozačně přehárli svého soupeře z Uherského Hradiště, zatímco starší žáci prohráli rozdílem jediné branky.
18.1.Bobři těsně prohráli s Novým Jičínem. Rozhodovaly chyby v obraně.VAL - NJI 3:4, 34.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes Bobři odehráli velmi důležitý zápas na domácím ledě. Do něho vstoupili výborně a vedli 2:0. Druhou třetinu ale zápas vůbec nezvládli a také díky třem zásadním chybám v obraně prohrávají dnešní zápas těsně 3:4. Více se dočtete v reportáži.
17.1.Další zápas na domácím ledě. Bobři přivítají v důležitém zápase Nový Jičín.VAL - NJI 3:4, 34.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři nastoupí na domácím ledě proti Novému Jičínu. Ten je před nimi o pět bodů, a tak je jistě tohle utkání pro oba celky celkem důležité. Bobři v minulém zápase po bojovném výkonu doma porazili Přerov. Přijďte Bobry podpořit!
16.1.Vítězství nad Přerovem je pro nás maximálně nakopávající do dalších bojů, říká obránce Werner HartmannMichal VáclavWerner Hartmann, hráč, který vyhrál juniorskou extraligu s Vítkovicemi, postoupil s havířovským AZ do první ligy letos opět nastupuje v defenzivě Bobrů. V utkání s Přerovem jako obránce mnohokrát zachytil nebezpečné útoky hostujících hráčů, aby svým zodpovědným výkonem, které předvedli ostatně všichni hráči domácích, přispěl k důležitým třem bodům pro Valašské Meziříčí. Názory na utkání s Přerovem a dalších následujících soupeřích naleznete ve článku.
15.1.Takto se bojuje o body: Bobři porazili PřerovVAL - PRE 1:0, 33.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Takto se bojuje o body. Nadpis dnešní anotace naprosto přesně vystihuje dnešní utkání ve kterém Bobři doslova vydřeli tři body až v závěrečných minutách utkáních. Po celý zápas předváděli famózní výkony oba brankáři, na domácí straně Jiří Slovák, na přerovské Martin Vojtek. Když už se zdálo, že patrně utkání doběhne do prodloužení, dostal se k puku domácí kapitán Roman Škutchan a prostřelil hostujícího Vojtka. Radost domácích byla obrovská jak na střídačce, tak i na tribuně. Dnes zaslouží absolutorium všichni hráči Bobrů bez vyjímky, takto přesně se bojuje srdcem za Valmez!
14.1.Bobři doma přivítají Přerov, podaří se jim prolomit střeleckou smůlu?VAL - PRE 1:0, 33.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu přivítají Bobři na domácím ledě Přerov, který se zatím nachází v tabulce na šestém místě. Bobři jsou v krizi a osm posledních zápasů prohráli. Naposledy proti Hodonínu vysoko 0:6. Přijďte Bobry podpořit a pomoct jim tak k zisku tří bodů!
13.1.Mladší i starší žáci prohráli s Kroměříží, naopak zvítězili nad Technikou BrnoredakceMladší i starší žáci nejprve prohráli s Kroměříží, aby den poté porazili Techniku Brno.
12.1.Je to pro mě velký úspěch a taky nezapomenutelný zážitek, tvrdí mladičký brankář Ondřej Sekula.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám rozhovor s osmnáctiletým brankářem Ondřejem Sekulou, který včera v Hodoníně zažil svou ligovou premiéru. Odchytal zhruba třicet minut zápasu a nepustil za své záda ani jednu střelu. Jak vnímá svůj debut v "A" mužstvu? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
11.1.Bobry sráží produktivita. V Hodoníně se nedokázali prosadit ani jednou!HOD - VAL 6:0, 32.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři na ledě Hodonína nedokázali vstřelit branku. To by asi k anotaci stačilo bez nutnosti se dále rozepisovat. Produktivita je nyní kamenem úrazu Bobrů, pouhé 2 branky v průměru na zápas je velice málo k tomu, aby Valaši sbírali body pravidelně. Bobry možná zlomila hned první branka, která padla již po třiceti vteřinách hry, domácí pak postupně přidávali do valašské sítě další branky, zatímco na straně Bobrů stál vždy v cestě domácí Barus nebo dobře postavené tyče. Přesilovky a důležité vhazování, atributy, které Bobrům nyní také nevychází. Bobři tak odjíždí z Hodonína s prázdnou nejen bodově ale i střelecky, přestože si vytvořili šance, které mohly proměnit. Hostům se nedalo upřít nasazení, hokej se hraje na góly, a pokud je nebudou střílet….. Snad se to změní již v příštím domácím utkání s Novým Jičínem!
10.1.Bobři zajíždějí na horkou půdu Hodonína. HOD - VAL 6:0, 32.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu zajíždějí Bobři na horkou půdu Hodonína. Ten se zatím nachází v tabulce na pátém místě, v posledním zápase ale překvapivě prohrál těsně v Novém Jičíně. Bobři v posledním zápase přivitáli druhou Porubu a odehráli velmi kvalitní zápas, bohužel nakonec z toho byl "jen" bodík. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas, přijeďte Bobry podpořit!
8.1.Bobři proti Porubě berou bod, možnosti však měli na tři!VAL - POR 2:3, 31.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ani dvoubrankové vedení hokejistů Valašského Meziříčí neskončilo tolik vytouženými třemi body pro domácí tým. Hosté dokázali vyrovnat, aby si ve třetí třetině vytvořili několi slibných šancí ke zvratu utkání. Paradoxně však Bobři mohli minutu před koncem rozhodnout, trestné střílení však kapitán Bobrů, Roman Škutchan neproměnil a zápas tak dospěl do prodloužení. V tom se již štěstí přiklonilo na stranu porubských, kteří si odváží do Ostravy bonusový bod navíc. Vzhledem k průběhu zápasu a možnosti skórovat v závěru zápasu je však vydřený bod pro Valachy málo a po Frýdku Místku tak Bobři ztrácí další zbytečné body, které by je v tabulce posunuly výše.